שירותי הדברה לעסקים

שירותי הדברה לעסקים

מזיקים במשרד

עומדים בראש עסק? בעלי עסקים, מי כמוכם יודע עד כמה לא פשוט זה לנהל עסק: לעבוד עם ספקים, לתקשר עם לקוחות קיימים ולגייס לקוחות פוטנציאליים, לבצע ניהול תקציבי מושכל, לנהל צוות עובדים ועוד ועוד. לצד זאת, לא כדאי להתעלם מחשיבותה של תדמית עסקית והאופן שבו נתפסת חברתכם בעייני הציבור.

תדמית העסק נבנית בהדרגה ומורכבת מגורמים רבים שביחד מרכיבים את הראייה הכללית של קהל היעד את חברתכם. עם זאת, די בגורם אחד, משהו קטן שלא עובד ולא מתפקד כראוי והדבר משתקף באופן מידי בתדמיתכם שהשקעתם בה כל כך הרבה. הופעתם של מזיקים במשרד החברה בהחלט יכולה להיות הדבר הקטן שיפגע קשות בתדמית העסקית. מספיק שהלקוח יגיע לפגישה עסקית במשרד החברה ויגלה ג'וק בחדר השירותים או יפגוש בשיירת נמלים המתהלכת על השיש במטבחון של החברה, וכבר עשויים לעלות בקרבו ספקות לגבי המשך העבודה ושיתוף הפעולה עמכם בעתיד.

על מנת למנוע מצבים לא נעימים מזמינה אתכם אגורטל הדברות לערוך הדברה מקצועית במשרד. שירותי הדברה לעסקים זוהי התמחותה של חברתנו: צוות מדבירים מנוסים של אגורטל הדברות מבצעים הדברה יעילה ובבתי עסק ומשרדים, מסעדות, מפעלים, חנויות ומחסנים.

המזיקים מהווים סכנה אמתית לעסק בייחד עם מדובר בחברה שעוסקת בתחום המזון. העניין הופך לאקוטי ומשמעותי לאור הסיכון הבריאותי שעשויים לגרום מזיקים למזון, וזאת, כאמור, בנוסף לפגיעה לתדמית העסק.

שירותי הדברה לעסקים

שירותי הדברה לעסקים – מהיר ואפקטיבי

"זמן הוא כסף" – זו הסיבה שפעמים רבות דוחים בעלי העסקים את ההחלטה להזמין שירותי הדברה לעסק שלהם. בקרב רבים ישנו חשש כי ביצוע הדברה בבית העסק ישבית את העבודה למשך זמן ארוך ויסב נזק כלכלי. אגורטל הדברות מודעת לנושא ומציעה פתרונות מגוונים. ראשית כל, הניסיון העשיר של החברה בתחום ההדברה מאפשר לערוך הדברת מזיקים יעילה תוך חישוב המינון המדויק של החומר הפעיל, כך שלא יאלצו העובדים להפסיק את עבודתם לאורך זמן עקב חשש לבריאותם ויוכלו לחזור בהקדם האפשרי לעבודה לפי הוראת המדביר המקצועי. שנית, אגרוטל הדברות מיישמת את שיטות ההדברה הירוקות שאינן מסוכנות כלל ולא טומנות בחובן משום נזק בריאותי וסביבתי.

מדביר מקצועי מטעם חברתנו יתדרך אתכם לגבי ההכנות הנדרשות לפני ביצוע הדברה ובנוגע להתנהלות במהלך ואחרי הביצוע. כך תזכו במשרד נקי ונטול מזיקים, לא תפסידו זמן יקר ותוכלו לחזור במהירות לשגרת העבודה.

להזמנת שירותי הדברה לעסקים פונים לאגרוטל 1-800-666-600