שירותי הדברה לעסקים

שירותי הדברה למפעלים

הדברת מזיקים למפעלים

הדברה למפעלים זה לא עניין של מה בכך. מפעל בו שורצים ג'וקים, נמלים, מזיקים וחרקים נוספים, איננו מחזה נאה לעין. בייחוד עם מדובר במפעל העוסק בענף המזון, חשוב במיוחד לשים לב לתופעת המזיקים ולתת לה את הטיפול המידי והיעיל באמצעות הדברה כדי למגר את הבעיה.

מזיקים מסכנים את המפעל

הימצאותם של מזיקים במפעלים, נוסף להיותם מפגע אסתטי שהופך את סביבת העבודה לבלתי נעימה, מסוכנת ויש בה כדי לגרום לנזקים חמורים.

חולדות, עכברים ומכרסמים אחרים יכולים לחדור לתוך המכונות, לפגוע בפעילותם ולגרום לנזק חמור לרכוש. מכרסמים נוהגים לכרסם את כבלי החשמל, כך שקצרים חשמליים ובעיות בתשתית החשמל במפעל עשויה להיפגע גם כן. כמו כן, במפעל העוסק בעבודות עץ, נגרות ותחום הריהוט עלול להיגרם נזק לחומרי הגלם עקב כרסומים של בעלי חיים, חרקי עץ וטרמיטים.

מפעלים בענף המזון נתונים בסכנה הגדולה ביותר היות והמזון מהווה מוקד משיכה עבור המכרסמים והחרקים. נמלים, ג'וקים ואחרים הנשואים על גופם חיידקים ומעבירים מחלות כאשר באים במגע עם המזון וכאשר מטילים את ביציהם ומשאירים את הגללים שלהם בסביבת המזון – כל אלו טומנים בחובם סכנה בריאותית ממשית.

שירותי הדברה למפעלים

שירותי הדברה למפעלים באגרוטל הדברות

עומדים בראש מפעל? מנהלים יקרים, אל תתנו למזיקים לפגוע לכם בעסק!

אגרוטל הדברות מעניקה שירותי הדברה למפעלים ובתי עסק. ניסיון ארוך שנים בענף הדברות והידע המעמיק בעולם המזיקים מקנים למדבירים שלנו את היכולת להתמודד בהצלחה עם כל סוגי המזיקים. נפטור בקלות את המפעל מנוכחותם של המזיקים באמצעות שירותי הדברה למפעלים, כדי שתתחילו ליהנות מסביבת עבודה נקייה ולהקדיש את מלוא תשומת הלב לאפקטיביות ואיכות התפוקות ולא לחשוב על הג'וק שיגיח מהחריץ שברצפה או בקיר ויפתיע אתכם.

להיפטר ממזיקים במפעל בקלות על ידי שירותי הדברה באגרוטל – 1-800-666-600