שירותי הדברה ירוקה

חברת אגרוטל מספקת שירותי הדברה ירוקה באזור המרכז, השפלה והדרום. תחום ההדברה הירוקה הוא מגוון ומורכב משיטות פעולה שונות. העיקרון הראשון בהדברה ירוקה הוא מניעה – המטרה היא למנוע את הופעתם של המזיקים בטרם התרחשה.

איך עושים זאת? פשוט מאוד. אנו יודעים אילו סוגים של מפגעים מזמינים מזיקים. למשל, ריכוזי אשפה ופסולת רטובה מזמינים מקקים, שאריות מזון ומשקה מזמינות נמלים ומאגרי מים עומדים מזמינים יתושים וזבובים.

טיפול במפגעים אלו מבטיח לנו התמודדות עם בעיית המזיקים הרבה לפני שהיא מתרחשת ויוצאת משליטה. איטום נכון של הבית, סילוק מפגעים ומקורות למזיקים הם השלב הראשון. העיקרון השני הוא הרחקת המזיקים מבלי לפגוע בסביבה.

לפני השימוש בחומרי הדברה רעילים וברעלנים שמחלחלים וחודרים אל האדמה והצמחייה נוכל להרחיק את המזיקים באמצעות חומרים טבעיים. מיצוי של תפוז ולימון, בצל, שום וריחות חריפים נוספים שמקורם בטבע יעשו את העבודה.

שירותי הדברה ירוקה בכל הארץ

תמצית תפוז מסייעת בהרחקת יתושים וברחשים, קינמון מטשטש את דרכן של הנמלים אל הקן ומיצוי של בצל ושום מרחיקים מזיקים שונים הפוגעים בגידולים. הדברה ירוקה עושה שימוש בחומרים טבעיים ובשיטות שאינן מזיקות על מנת להתמודד עם בעיית המזיקים.

שירותי הדברה ירוקה

פתרון נוסף המשתייך לקטגוריית ההדברה הירוקה הוא הדברה אלקטרונית. בשיטה זו לא מתקיימת פגיעה ישירה במזיקים אלא נעשה שימוש בגלי קול היצרים תחושות לא נעימות אצל המזיקים וגורמות להם להתרחק בעצמם מהמקום. קיימים בשוק מכשירים אלקטרוניים המיועדים להרקת מזיקים מסוגים שונים, ממזיקים מעופפים כגון יתושים , זבובים ודבורים, מרחיקי עכברים וחולדות ואף מרחיקי חתולים ומרחיקי כלבים.

הדברה ירוקה אינה יעילה בקטילת המזיקים כמו שיטות ההדברה האחרות. אך יתרונה הגדול על כל שיטה אחרת הוא העובדה שהיא אינה פוגעת בסביבה בשום אופן, אינה עושה שימוש בחומרים רעילים, חומרים כימיים או כל חומר שיש לו השפעה שלילית על בני האדם ובעלי החיים בסביבה ובאופן יחסי מניבה תוצאות טובות. בקשו מהמדביר שלכם להציע לכם שיטות הדברה ירוקות או שילוב של כמה שיטות להתמודדות עם בעיית המזיקים בביתכם, בעבודה, בגינה או בכל מקום אחר ושמרו על בריאותכם ועל איכות הסביבה.