הדברה מונעת לקראת הקיץ

ריסוס נגד מזיקים

ריסוס נגד מזיקים

מה עושים כנגד נחילי נמלים, קורי עכביש, זבובונים, פרפרים ושאר מזיקים? הם מעצבנים ומשאירים עקבות, ולא רק זה אלא נוגסים במזון ונושאים טפילים. אך בישראל של 2012 ישנם מספר פתרונות יעילים. חלקם יעילים מיידית וחלקם מיועדים לטווח הרחב.

הדברה מיידית על ידי תרסיס כימי

בכל חנות קטנה כגדולה תוכלו למצוא מיכלי ריסוס נוחים, שאין צורך בידע מקדים עבור השימוש בהם. התזה קטנה של חומר הדברה ישירות על המזיק וזהו. יש פתרון מיידי ונח. חומר הדברה כזה מתאים לכל מקום שאתם נמצאים בו וניתן לרסס על גבי כל משטח, אם כי יש להימנע מקרבת מזון. החיסרון הוא שהוא כימי על כל המשתמע. לחומר כימי יש השפעה שאיננה ידידותית כלל וכלל.

הדברה לטווח רחוק על ידי חומרים אורגניים

אם רוצים לקבע הדברה בבית ללא תלות בחומרים ניתן להזמין מדביר , אשר יפזר ברחבי הבית ומחוצה לו חומרי הדברה ביולוגיים שאינם מזיקים לאיכות הסביבה או לצרכן, וידידותיים אפילו לחיות המחמד שגרות בבית. החיסרון- קשה להוכיח יעילות בטווח המידי. יתרון- נמלים נושאות את החומר לקן ומפיצות אותו לכל החברות. בדרך כלל חומרים אלו אינם מופיעים לרכישה לצרכן הפרטי.

איזו שיטת הדברה כדאי לבחור

ישנם הרבה שיקולים עבור שיטת הדברה מלבד אלו שצויינו. למשל- למי שייך הבית. בבית שכור לא תמיד ניתן להזמין מדביר. בנוסף, בבית עם גינה יש צורך לאתר את מוקדי הבעיה ולדאוג עבור הדברה גם בחצר, על מנת לייעל את התהליך. אם אתם לא בטוחים אתם תמיד יכולים להתייעץ עם בעל מקצוע מהתחום. ישנם הרבה מדבירים שישמחו לפתור לכם את הבעיה.

השקט המיוחל. לקבלת פרטים נוספים התקשרו עכשיו לאגרוטל הדברות: 1800-666-600 או במייל: info@agrotal.co.il