פרופיל חברת הדברה | אגרוטל

פרופיל חברת אגרוטל | חברת הדברה

אם נתקלתם בחרקים ומזיקים המאיימים על סביבתכם, אם גם אתם זקוקים לשירותי הדברות – "אגרוטל הדברות" היא הכתובת המושלמת עבורכם! עם הניסיון הרב העומד מאחורנו והמוניטין שצברנו, אנו, ב – "אגרוטל הדברות" מציעים את הטיפולים המתקדמים ביותר ומבטיחים הדברה איכותית, מקצועית, ועמידה לאורך זמן.

אנחנו, ב – "אגרוטל שירותי הדברה", בניהולו של האגרונום דני ייגר, מציעים שירות עשיר מול מגוון מזיקים ובשלל המרחבים.

שירותי הדברה

אנו מספקים שירותי הדברת פרעושים, הדברת טרמיטים, הדברת נמלים ועוד. המזיקים הרבים המאיימים על הסביבה דורשים יחס מותאם ודרכי עבודה שונות. הצוות המומחה והמקצועי שלנו ידאג לאתר את מקור הבעיה ולאבחן מהו סוג ההדברה המתאים והיעיל ביותר – כימית, ביולוגית, ירוקה ועוד.

לקוחות פרטיים ועסקיים

חברת אגרוטל הדברות מספקת שירותי הדברה עבור לקוחות מסחריים, עסקיים ופרטיים כאחד.אנו מציעים הדברה למפעלים גדולים וקטנים, בכל האזורים בארץ. הדברת תיקנים נמלים ומזיקים, הדברת מכרסמים, הרחקת יונים וריסוס הם רק חלק מהשירותים אותם אנו מספקים ללקוחותינו.

רישוי והיתרי הדברה

כל שירותי הדברה מקצועיים שאנו מבצעים הם בכפוף לדרישות ולתקנות. צוות המדבירים שלנו מחזיק בכל האישורים וההיתרים הנדרשים בתחום הדברת מזיקים לפי תקנות רישוי עסקים – הדברת מזיקים

ראו גם: 

 שיטת IPM

חברת אגרוטל אף מבצעת מגוון רחב של שירותי מניעה, ניטור והדברת מזיקים בשיטת ה-  IPM   (בקרת מזיקים משולבת).

תקנים ובקרת איכות

אגרוטל הדברות ניצבת ברשימת המובילות בתחום ההדברה התברואתית כחלק ממחויבותינו המלאה למצוינות ופעילות תקינה, אנו מוסמכים ומפוקחים על ידי המשרד להגנת הסביבה ומקיימים מערכת בקרת איכות מאושרת 9001-2000 iso

חברת אגרוטל מוסמכת באישור משרד החקלאות, האגף להגנת הצומח לטיפולי הדברה במוצרי עץ ומזון על פי תקן ispmis

אנחנו באגרוטל עומדים לרשותכם בכל זמן ובכל שאלה ובקשה. לקבלת מידע רחב יותר בדבר הדברות, ציוד וחומרי הדברה אתם מוזמנים לקרוא את המאמרים באתר זה או לבקר באתר ציוד וחומרי הדברה שלנו.

אם אתם זקוקים לחברת הדברה, אם ברצונכם לקבל מענה אמין, מקצועי ולאורך זמן התקשרו 1-800-666-600 ותגידו שלום למזיקים