הרחקת יונים

אמנם בסיפורי התנ"ך הופעת היונה מסמנת את הגעת השלום , אבל במציאות התמונה שונה לחלוטין. בחיינו אנו נתקלים לא פעם בבעיית יונים ומתלבטים בסוגיית של הרחקת יונים בצורה היעילה ביותר. לצערנו הרב יונים מלכלכות את הסביבה, מפיצות מחלות ומהוות מטרד גדול במיוחד. אנחנו באגרוטל שירותי הדברה מציעים מגוון פתרונות הרחקת יונים שישיבו לכם את השקט והניקיון לחיים. אין סיבה לסבול מיונים וחשוב לדעת שיש דרכים רבות לטפל בבעיה בצורה הומנית ויעילה במיוחד.

 הרחקת יונים

הרחקת יונים – כל הדרכים

שלא כמו בבעיית מקקים וחרקים, את היונים איננו מעוניינים להשמיד אלא רק להרחיק. הרחקת יונים חייבת להיות הומנית יותר כדי לשמר את הטבע מחד וכדי להשיב לנו את איכות החיים מאידך. ניתן לחסום ברשת את האזור בו הן מתיישבות ומקננות או לחילופין להציב דוקרנים שימנעו מהן להתיישב במקומות הבעיתיים. המומחים של אגרוטל שירותי הדברה יסייעו לכם לבחור את הפתרון המתאים ביותר במקרה הספציפי שלכם. ברשותנו ידע וניסיון רבים ואנחנו באמת חושבים שאין שום סיבה לסבול מבעיית יונים. בנוסף להרחקת יונים, אנחנו מבצעים פעולות ריסוס כאלה ואחרות שנועדו לטפל בבעיות מזיקים וחרקים בבית ובשטחים חקלאיים.

 הרחקת יונים בשפלה

אגרוטל שירותי הדברה מתמחה, בין היתר, בהרחקת יונים. אנחנו נגיע אליכם, נבחן את תנאי השטח ואת חומרת הבעיה, ונדע להתאים את הפתרון הראוי ביותר. אנחנו מבצעים הרחקת יונים בדרכים הומניות שלא פוגעות ביונים אלא רק מרחיקות אותן ומשיבות את השלווה לחייכם. אנחנו מגיעים לכל מקום באזור השפלה כולו (ולעיתים גם מחוץ לגבולותיו) ולא מפחדים מאתגרים ומיונים עקשניות במיוחד. בין פעילותנו אנחנו מבצעים גם הדברה ירוקה ואקולוגית למזיקים, למקקים ולמטרדים נוספים.

סילוק יונים בצורה הומאנית

רבים חוששים לבצע הרחקת יונים מחשש לפגיעה בבעלי החיים ובטבע. אנחנו באגרוטל שירותי הדברה מבינים ומזדהים עם הדאגה הזו ומציעים מגוון פתרונות הומניים ששומרים על שלומן של היונים. שנים של ניסיון בתחום מאפשרים לנו לפעול בדרכים יעילות שישיבו לכם את איכות החיים שאבדה לכם. ואנחנו יודעים כמה בעיית יונים יכולה לפגוע באיכות החיים…