הדברת פשפשים

בחברת "אגרוטל הדברות" מבצעים הדברות מסוגים שונים ובניהם הדברת פשפשים. אנו משתמשים בשיטות יעילות ומקצועיות שמטפלות במקור הפשפשים ומנקות את השטח באופן מוחלט. כדי לטפל בפשפשים בצורה יעילה צריך לגלות בקיאות רבה בתכונות שלהם, כמו גם בשיטות ובחומרים החדישים והמתקדמים ביותר.

 קיימים מספר זנים של פשפשים כאשר בכל אחד מהם נטפל בצורה אחרת המתאימה עבורו. ישנם פשפשים שנחשבים כמזיקים לחקלאות ולבעלי חיים ויש את הפשפשים שמזיקים לבני האדם. הפשפשים הם טפילים המוצצים את הדם וגורמים למטרד ונזק רבים ולכן יש לטפל בהם מיד כשהבעיה צצה. העקיצות הנגרמות מהפשפשים עלולות להתנפח ולהזדהם ובמקרה שזה קורה יש לגשת לקבלת טיפול רפואי. צוות המדבירים של חברת אגרוטל ישמח לעמוד לשירותכם ולהדביר את הפשפשים שהגיעו אליכם ומטרידים את מנוחתכם.

הדברת פשפשים

הדברת פשפשים יעילה

הדברת פשפשים יעילה היא הדברה שעושה שימוש בחומרים שהפשפשים אינם מצליחים לגלות עמידות כלפיהם. בשנים האחרונות הפשפשים החלו לגלות חסינות לחומרי ההדברה ולכן עלה צורך לפתח חומרים חדישים. בנוסף לשימוש בחומרים יעילים, הדברת פשפשים צריכה לכלול בחינה מדוקדקת של מקום מושבתם וטיפול בשורש הבעיה.

איך נפתרים מפשפשים?

בנוסף להדברה מקצועית, ישנן פעולות "תומכות" שיש לבצע על מנת להיפתר מהפשפשים אחת ולתמיד. לאחר ההדברה יש לבצע כביסה לכל המצעים והריפודים שבאו במגע עם הפשפשים בטמפרטורה גבוהה ולייבש בשמש. לחברת אגרוטל יש צוות מדבירים מוסמכים שייתנו לכם הוראות מדויקות כיצד להתמודד עם הבעיה ולהשיב לכם את איכות החיים שאבדה לכם.  הפשפשים הם חיה קטנה במיוחד ולא תמיד נוכל לזהות שהם אכן הגיעו אלינו. במידה וישנן עקיצות שאינן נראות כמו עקיצות יתוש (לכם ולחיות המחמד שלכם) ובמידה ואתם מוצאים את עצמכם מתגרדים ללא הפסקה, ייתכן והפשפשים הגיעו. במקרה שיש ספק ניתן להזמין מדביר שיבחן את הדברים ויציע את הטיפול המתאים.

מה צריך לדעת על הדברת פשפשים?

הדברת מזיקים מכל הסוגים צריכה להיעשות אך ורק על-ידי חברת הדברה מוסמכת. חשוב להבין שפעולות הדברה עושות שימוש בחומרים שעלולים להיות מסוכנים ולכן יש להשאיר את זה למומחים בתחום. אנחנו בחברת אגרוטל מקפידים על הדברה בטוחה ועל העסקת מדבירים מוסמכים בלבד.