הדברת נמלים בבתי קרקע

אנו, ב"חברת אגרוטל הדברות" מדבירים את כל זני הנמלים, ומספקים ללקוחותינו שלל פתרונות מהמתקדמים ביותר שיש כיום בשוק, הן לביצוע הדברה עצמאית והן לביצוע הדברה באמצעות המדבירים המקצועיים שלנו. כך או כך, אתם תמיד יכולים לפנות אלינו לקבלת סיוע מקצועי בנושא שירותי הדברה ואנו נשמח לסייע לכם בכל שלב ושלב בדרך לחיים נקיים ע"י הדברת נמלים.

הדברת נמלים

הדברת נמלים בבתי קרקע

שירות הדברה נגד נמלים פונה קודם כל לכל הדיירים בבתי קרקע פרטיים.
מטבע הדברים, גינות מהוות מוקד משיכה עיקרי לנמלים – זה המקום העיקרי בבית בו הן בונות את הקן שלהן וזה המקום הראשון אליו מופנה מבטו של המדביר. בדרך כלל, הדברה נגד נמלים בגינות נעשית באמצעות פיזור חומר גרגירי להדברת הקן שיכול להשתכן באדמה בחצר, באדניות ובעציצים.
אך ישנם גם חומרים אחרים הפועלים על סביב פיתיון שנמלה נוגסת בו ואז מעבירה ישירות אל הקן וכך למעשה היא מרעילה את כל הנמלים האחרות. בחירת סוג החומר נעשית כמובן לאחר בדיקה יסודית של השטח על ידי מדביר מקצועי.

הדברת נמלים בדירות מגורים

צרת הנמלים מסתבר היא לא נחלתם הבלעדית של הדיירים בבתי קרקע. נמלים מופיעות גם בדירות בבניינים משותפים, אפילו בקומות די גבוהות.
לרוב יהיה מדובר במקרה של קן נמלים אחד בתוך הקיר אך ישנם גם מקרים בהם חברת הדברה מזהה מספר קנים.
חשוב מאוד שהמדביר יזהה את הקן ואת אופן פעילותם של הנמלים ולפי זה ימליץ על שימוש בחומר הדברה זה או אחר.
בדרך כלל אנו ממליצים על שימוש בריסוס מקצועי המאפשר לחזור לפעילות תקינה בבית בתוך כמה שעות ולאחר מכן להשתמש בג'ל ללא ריח אך מאוד יעיל המאפשר להשלים את פעולת ההדברה באופן מושלם.

הדברת נמלים עצמאית

בנוסף לשירות של הדברת נמלים מקצועית בידי אנשי צוות מטעם החברה, אנו מציעים ללקוחותינו גם פתרונות הדברה עצמאית.
אנו משווקים מגוון רב של מוצרים חדשים ויעילים מאוד בשיטה עשה זאת בעצמך, גם חומרים מתחום הדברה ירוקה, וכן מגוון רב של חומרים משלימים לאחר עבודת הדברה מקצועית. במיוחד כשמדובר בנמלים, הנחשבות למזיק מציק, עמיד ומאוד עקשן, לעיתים קיים צורך לחזור על פעולת ההדברה מספר פעמים ואת זה בהחלט אפשר לעשות באופן עצמאי, ללא התערבותו של מדביר.