הדברת מקקים

הדברת מקקים

מקקים – המזיק המעצבן

מקקים, ג'וקים ותיקנים – כולם שמות של לקבוצה של חרקים, מזיקים שאינם רצויים בסביבתנו בגלל הנזק שהם מביאים איתם לאזור המחייה שלנו. מקקים שורצים בביוב, זוחלים בתוך פחי אשפה, באים במגע עם פסולת וזבל שנזרק ומעבירים את החיידקים שהם נושאים על גופם לבני האדם כאשר הם נוגעים באוכל שהושאר מחוץ למקרר. מקקים מותירים אחריהם גללים ומטילים ביצים ברחבי הבית, שמהם בוקעים מקקים נוספים וכך ממשיכים מזיקים אלו להתפשט בסביבתנו ולזהם אותה.

אורח חייו של המקק

מקק פעיל בעיקר בלילה, בעוד שבמהלך היום נוהגים מקקים להסתתר בבית במקומות המסתור השונים דוגמת, סדקים, חריצים, חורים בקירות ומאחורי הארונות, מתחת לריהוט, בתוך פתחי ניקוז ותעלות של מזגנים. מקקים אוהבים סביבה לחה ורטובה – פתחי ביוב, תעלות ניקוז גם הם מהווים סביבת מחייה נוחה עבור התיקנים.

הדברת מקקים באגרוטל הדברות

השימוש בתרסיסים גורם למקקים להסתתר ולהתחבא עמוק יותר בתוך מקומות המסתור ועם התנדפות החומר הם מגיחים שוב מבעד לפתחים וחודרים לביתנו בשנית. כדי להשתלט על הבעיה ביעילות יש לפנות לחברת הדברה מקצועית. אגרוטל הדברות מצטיינת בהתמודדות עם בעיית מקקים ומבצעת הדברת מקקים אפקטיבית שמעלימה אותם כליל ומשאירה סביבה נקייה ונטולת ג'וקים לאורך זמן.

הדברת מקקים

פעולות מנע להופעת מקקים

עם זאת, ישנה שורה של פעולות מומלצות שיפחיתו את הסיכוי להופעת המקקים בבית. סתמו את הסדקים, הפתחים והחריצים ברחבי הבית, סלקו את מקורות המים והלחות עד כמה שהדבר מתאפשר, דאגו לפתחי ניקוז וביוב והקפידו שלא יהיו סתומים, הרחיקו שאריות של מזון ואוכל הפזורים ברחבי הבית, רוקנו את פח האשפה בתדירות ושמרו אותו סגור, שמרו על רעננותו של המזון לחיות מחמד והחליפו אותו תדיר. ניקיון כללי בבית ואוורור החדרים גם הם יתרמו להפיכת הסביבה לידידותית פחות מבחינת המקקים.

אגרוטל הדברות מזמינה אתכם לבצע הדברת מקקים לפני בוא הקיץ – תקופה האהובה עליהם. התקשרו אלינו ואנו נשלח אליהם באופן מידי מדביר מקצועי ומוסמך – 1-800-666-600