הדברת מפעלים

הדברת מפעלי מזון ועסקים מקומיים

הדברת מפעלים, מוסדות ציבוריים ובתי עסק פרטיים היא עניין הכרחי לשמירה על סטריליות במקום, יצירת אווירה נעימה ותנאים בטיחותיים לעבודה. במטבח המסעדה מתרוצצים תיקנים? יש נמלים בגן האירועים שמבריחים את הלקוחות הפוטנציאלים? הדברה למפעלים ועסקים היא כנראה מה שאתם צריכים.


הדברת מפעלים תגן על כל מבנה שהוא מפני מזיקים: מרפאות פרטיות, מוסדות ציבוריים כגון בתי ספר, אוניברסיטאות וגני ילדים, מעבדות ביולוגיות, משרדים, מחסנים גדולים עמוסים בארגזים ובציוד שיש להגן עליו, בתי מלון ואכסניות ועוד ועוד.

כל הדברת מפעלים תדרוש מבעל העסק לפנות את כל העובדים מן המקום ליום או יומיים על מנת לשמור על בטיחות מקסימלית והגנה מפני הרעלה. כמו כן, יהיה עליו להוציא ציוד שאסור שיבוא במגע עם חומרי הריסוס פן יפגע או ינזק ולהחזירו פנימה על פי הנחיותיו של המדביר.

אנו באגרוטל ממליצים כי לאחר העבודה הקפידו לאוורר היטב מספר שעות בטרם תתאפשר כניסה של מבקרים או עובדים למקום, וכמו כן לשטוף את הרצפה. חומרי ריסוס עלולים לסכן את האדם ולגרום לבעיות נשימה או עיכול זאת כאשר לא מקפידים על הוראות הבטיחות. אף בעל עסק לא היה רוצה לקחת על עצמו את האחריות של פגיעה כלשהי באנשים שפוקדים את המסעדה, בית הספר או המפעל שלו.

רוצים לדעת עוד על הדברת מפעלים? בואו לקבל יעוץ מהמומחים!

פנו עוד היום לאגרוטל ואנחנו נייעץ לכם בבחירת שירות הדברת מפעלים ונבצע אותו עבורכם ביעילות ובמקצועיות -1-800-666-600

דפים חשובים נוספים:

הדברת מוסדות חינוך