הדברת מחסנים

הדברת מחסנים עם אגרוטל

הדברת מחסנים
הדברת מחסנים

מחסן מזון הוא אחד המקומות האידאלים ביותר עבור מזיקים שמסוגלים לקיים חיים ולהתרבות בתנאים אותם מספק להם המחסן. הדברת מחסנים יכולה להיות יעילה ולפעול נגד תיקנים, מינים רבים של חרקים וכדומה. גלו מדוע כדאי להדביר מחסנים ואיך בדיוק עושים את זה.

במחסנים כמו מחסני מזון נוהגים לאחסן סחורה המיועדת למכירה בחנויות הכל-בו והסופרים ברחבי הארץ. מזון מזוהם שחדר אליו מזיק מסוג כלשהוא עלול לסכן את בריאותו של מי שצרך אותו ואת חברת המזון בסיכוי לתביעות משפטיות שעלולות להוביל אפילו עד לסגירתו של העסק.

החרקים המזיקים הפוקדים את המחסנים יכולים לחיות בתנאים ללא מים ולהתקיים ממזון מעובד במשך זמן רב. כדי למנוע מהם מלחדור אל אריזות המזון שבמחסן, יש לבצע הדברת מחסנים על ידי חברה מקצועית בעת הצורך וגם למניעה, תלוי בסוג המזיק בו מדובר.

הדברת מחסנים- כך תגנו על הבית או המחסן מפני מזיקים

קודם כל יש לווודא כי המחסן אטום. לעיתים יהיו פתחים קטנטנים שלא נדע עליהם שדרכם יכולים לעבור מזיקים, לכרסם במזון ולהתביית במחסן תקופה ארוכה.

מזיקים אוהבים אריזות לאחסון מזון העשויות מנייר וניילון. לכן, כל מה שארוז בתוך קרטון, נייר אלומיניום וגם בשקיות פלסטיק עלול להיות נגוע במזיקים. ניתן להחליף את הקופסאות הללו בקופסאות זכוכית המאפשרות אטימה ברמה גבוהה יותר. כמו כן, לפי הכנסת המזון לכלי האחסון כדאי לשטוף אותו היטב עם סבון ומים ולוודא שאין בו שאריות של מזיקים.

במידה ומזיקים הצליחו לחדור אל הקופסאות והשקיות שחזרתם איתן מהסופר, או אם המחסן הותקף במזיקים הפועלים לחיסול הסחורה שלכם, זה הזמן לקרוא לחברת הדברה שתבצע ריסוס בצורה יעילה שתרחיק את המזיקים.

לפני כל הדברה באמצעות חומרי ריסוס, צריך לפנות את האיזור מאנשים, ציוד ואריזות מזון כמובן. החומרים בהם עושים שימוש לרוב רעילים ועלולים להזיק קשות למי שבטעות נוגע בהם או מכניס אותם לפיו.

הדברת מחסנים אי אפשר לעשות לבד. יכולים להיות מקומות מסתור רבים וכניסות אל המחסן שאתם כלל אינכם מודעים אליהם. אם תעשו ריסוס מקומי רק היכן שראיתם את המזיק, לא תיפטרו מהבעיה. אם ראיתם מזיק אחד, כנראה שיש עוד הרבה ממנו במקום ויש לדאוג לפינויו המיידי.

ראיתם מזיק במחסן אבל אינכם בטוחים מהו? לא מכירים את סוגי הדברות השונים? בדיוק כאן אנחנו נכנסים לתמונה! צרו עימנו קשר ונגיע בצ'יק צ'ק עד אליכם.