הדברת מזיקים

הדברת מזיקים עושים באגרוטל הדברות

הדברת מזיקים היא עבודה למקצוענים בלבד. כדי לנקות את השטח באופן המושלם וכדי לא לגרום ללקוח לבזבז את כספו ואת זמנו לשווא, נדרש ניסיון רב והבנה מעמיקה בחומרי ההדברה השונים ובשיטות ההדברה החדישות.
וזה בדיוק מה שמציעה לכם חברת אגרוטל הדברות, שמזה שנים ארוכות מובילה את הענף בישראל ומאפשרת ללקוחותיה לחיות חיים נקיים ממזיקים ולאורך זמן.
שירותי הדברה של החברה (הדברה רגילה או הדברה ירוקה) כוללים בין היתר: הדברת נמלים, הדברת ג'וקים, הדברת חרקי עץ, הרחקת יונים, הדברת פרעושים, הדברת עש, הדברת מכרסמים, הדברת טרמיטים, הדברת חרקים והדברה מונעת לקראת הקיץ.

הדברת מזיקים בתוך הבית

הדברת מזיקים באמצעות מדביר מוסמך

"בתינו הוא מבצרינו" אך מה קורה לו אם הוא מתחיל להיסדק בגלל אורחים לא רצויים שחדרו לתוכו וגורמים נזק עצום הן לרכוש והן לבריאות?
במצב כזה פנו אלינו מיד ואנו נדאג לטהר את ביתכם ולספק לכם פתרונות יעילים במיוחד, שכן ידידותיים לסביבה ולשוהים בתוך הבית, נגד המזיקים הנפוצים שכל כך אוהבים את הבתים שלנו: ג'וקים מכל הסוגים, נמלים, עש בגדים ועש מזון, פרעושים, עכברים, חולדות, טרמיטים, קרדיט האבק וכן הלאה. אין צורך לסבול אותם כי לנו, בתור חברת הדברה מובילה, יש פתרון מושלם גם עבורכם.
אנחנו מוסמכים על ידי משרד החקלאות ואגף להגנת החי והצומח לטיפולי הדברה במוצרי עץ ומזון על פי תקן ispmis.

הדברת מזיקים מחוץ לבית

הדברת מזיקים מתבצעת לא רק בתוך הבתים והדירות בבניינים משותפים אלא גם בשטחים הסמוכים לבית: גינות, צמחיה, אדמה ומקורות מים פתוחים.
הדברה נגד מזיקים מחוץ לבית נעזרת בחומרי הדברה הרבה יותר חזקים אם כי גם כאן אסור להגזים עם המינון ויש להתאים באופן המדויק ביותר את החומר לבעיה ספציפית.
ברשותנו ניסיון ארוך שנים בהדברה בשטחים פתוחים של מזיקים כמו הרחקת יונים, מכרסמים, דבורים, צרעות, זוחלים וכו'.
כל החומרים שלנו מפוקחים על ידי המשרד להגנת הסביבה ומקיימים מערכת בקרת איכות מאושרת 9001-2000 iso.

הדברת מזיקים ללקוחות מסחריים

שירותי ההדברה שלנו פונים הן לצרכן הפרטי והן לצרכן המסחרי.
בדומה לצרכן הפרטי, גם לצרכן המסחרי אנו מציעים קשת רחבה של פתרונות הדברה וטיפול במזיקים בתוך המבנים ומחוצה להם.
ברשותנו צוות מדבירים מקצועי ומיומן שיכול להשתלט על כל סוג של קרקע, שטח, מחסן ומבנה או מטבח, זאת תוך שימוש במינימום רעלים עם מקסימום יעילות.
המדבירים שלנו מבצעים הדברה יסודית, נקייה ומהירה ומעניקים ללקוחות אחריות למספר חודשים ועד לשנה, תלוי בהיקף הבעיה והשטח.