הדברת מזיקים יעילה ונכונה

הקיץ משאירים את החרקים בחוץ

 למה דווקא בקיץ? כי חרקים אוהבים חום. כשהקיץ מגיע מגיעים איתו המוני מזיקים שרק מחכים להזדמנות להישאב אל תוך הבית שלנו וליהנות מכל הטוב שיש לו להציע. נמלים או מקקים, איך שלא תסתכלו על זה הם כבר כאן ממזמן. זה יכול לקרות לכם כשאתם פותחים לרגע את דלת חדר המקלחת או השירותים, לפתע בפינה, מציץ אליכם ג'וק, מקק ,תיקן. חום,עם מחושים וכנפיים שיכולות להפתיע אתכם בכל רגע ולזנק אל חלל החדר. לא נעים. מה עושים? מרססים! לא ,לא בתכשירים ביתיים שקונים בסופר. כדי להיפטר מהמזיקים לאורך זמן יש להיעזר בחברת שירותי הדברת מזיקים ולה מומחים לכל חרק אפשרי. רק עם הדברה מקצועית תוכלו להיפטר בצורה יעילה משיירות הנמלים או מהמזיקים הטורדניים של הקיץ.

אמאל'ה, יש פה ג'וק

מקקים הם מזיקים מעבירי מחלות. כשהם מסתובבים בסביבתנו ובמיוחד כשהם באים במגע עם המזון שלנו הם יכולים להזיק. לכן, הדברת מזיקים היא הכרח. כדי להימנע מהופעתם של מקקים בביתכם יש לנקוט בכמה צעדי מניעה כמו למשל: שטיפת הרצפה לעיתים תכופות, איחסון המזון בכלים אטומים או במקרר, איטום חריצים וסגירה הרמטית של רשתות וחלונות. בקיץ, לא מומלץ להשאיר את הדלת פתוחה כדי לא לזכות באורחים לא רצויים. במקרה של נוכחות מקקים בביתכם, מהרו להזמין חברת הדברה מקצועית. הדברה כזו היא הכרחית שכן מקקים מתרבים במהירות רבה. מומלץ לערוך סקר בין חברות הדברה שונות ולברר בדבר הצעת המחיר הטובה ביותר שתוכלו לקבל. בנוסף, בררו אם למדביר אותו שלחה החברה יש רישיון הדברה בתוקף. רישיון שכזה מקבלים לאחר קורס בן כמה חודשים הנערך מטעם המשרד להגנת הסביבה.

קורס הדברה מלמד את רזי החרקים השונים, שיטות ההדברה המתקדמות ושימוש נכון בחומרי הדברה או ריסוס. רק מדביר מוסמך יכול לערוך הדברה אצלכם בבית. זיכרו, חומרי הדברה הם עניין למקצוענים. למרות שחומרי הדברה של העידן החדש הם ידידותיים יותר לסביבה ובתוך כך לאדם, עדיין לא כל אחד יכול לעשות בהם שימוש. בררו מהו תוקף חומר ההדברה אשר רוסס בביתכם. דרשו מסמך המעיד על ביצוע הדברת חרקים אצלכם בבית או במשרד וכן תעודה המעידה על התוקף עליו חלה ההדברה. תעודה זו תעניק לכם אחריות על פרק הזמן בו תהיה ההדברה אפקטיבית כך שאם במהלך זמן בו חלה ההדברה תגלו מקק בביתכם תוכלו לפנות אל החברה אשר סיפקה לכם שירותי הדברה ולקבל הסבר ואולי אף הדברה חוזרת.

אם גם אתם סובלים ממזיקים ששורצים לכם בכל הבית, אתם מוזמנים לפנות לאגרוטל הדברות לקבלת ייעוץ והדברה במחירים אטרקטיביים 1-800-666-600