ריסוס מזיקים אגרוטל הדברות

הדברת מזיקים בגינה

גינה ומזיקים – תמיד הולך ביחד?

"אם יש גינה, תמיד יהיו בה מזיקים" – טענה זו איננה נכונה בהכרח. זה נכון שהגינה והצמחים שמצויים בה מהווים מוקד משיכה עבור המזיקים ופעמים תכופות, בעיקר החודשי הקיץ והאביב, בעיית המזיקים בגינה מתגברת.
אמנם, יש פתרון למזיקים בגינה וניתן להעלים אותם כליל על ידי שירותי הדברה מקצועיים ובעלי היכרות עם הדקויות הכרוכות בהדברה בגינה.

אילו מזיקים נפוצים בגינה?

נוסף למזיקים הנפוצים בבית והמוכרים לכול דוגמת, נמלים, ג'וקים ותיקנים, טרמיטים, פרעושים וכו'.
שורצים בגינה מזיקים ייחודיים לסביבה זו הנמשכים לצמחים, עצי הפרי והדשא.
כנימת העלה היא אחד המזיקים הנפוצים ביותר בגינה. הכנימה מוצצת את נוזלי הצמח מהעלים, הגבעולים והשורשים ומחלישה אותו, הכנימה גורמת לעיוותים בצורת העלים ומעכבת את התפתחותן.
כמו כן, מעודדת הימצאותן של הכנימות התפתחות של פטריות שחורות על גבי עלי הצמחים. נוסף על הכנימות, תוכלו וודאי לפגוש בגינתכם גם את אקרית הקורים (מעין עכביש קטן), זחלי עש, זבובים מסוגים שונים ועוד.
כל אלו גורמים נזק לצמחים ומומלץ להיפטר מהם באמצעות שיטות הדברת מזיקים בגינה שפותחו במיוחד לצורך כך.

הדברת מזיקים בגינה

כיצד עושים הדברת מזיקים בגינה?

ביצוע הדברת מזיקים בגינה מחייבת ידע מקצועי וניסיון בתחום.
לא די לעבוד עם חברת הדברה המבצעת הדברות לבתים פרטיים – כדאי לבדוק שאכן יש למדביר שמגיע לביתכם ניסיון בהתמודדות עם בעיית המזיקים בגינה.
הדברת מזיקים בגינה מחייבת זיהוי מדוקדק ואבחון של הבעיה – על המדביר לוודא כי אכן מדובר במזיקים, שהרי במידה והבעיה היא מחלת הצמחים ולא הימצאותם של המזיקים באזור, אין סיבה לערוך הדברה.
כמו כן, על המדביר להיות בעל יכולת לזהות במדויק אילו סוגי מזיקים מצויים בגינה ולהתאים את שיטות ההדברה והחומרים לזנים הספציפיים של המזיקים.

הדברת מזיקים בגינה מחייבת זהירות יתרה מאחר וכתוצאה משימוש לא נכון בחומרי הדברה ומינון לא מדויק יכול להיגרם נזק לצמחים ו/או לחרקים ויצורים חיים נוספים שנמצאים בגינה אך אינם מזיקים.

אגרוטל הדברות בעל ידע מקצועי רב וניסיון של הדברת מזיקים בגינה. צוות מדבירים של אגרוטל פעמים רבות ימליץ לבצע הדברה ירוקה.
דהיינו, הדברה שלא עושה שימוש בחומרי הדברה רעילים – זאת, על מנת לשלול פגיעה בסביבה ולהיפטר מהמזיקים בדרכים טבעיות.
במידה והמצב קשה ומחייב שימוש בחומרי הדברה כימיים, המדבירים המקצועיים של אגרוטל הדברות יחליטו על המינון הנכון בקפידה וינקטו בשיטות אחרות במקום שיטת הריסוס המומלצת פחות במקרה זה, למשל, על ידי הטמעת חומרי ההדברה דרך הקרקע.

מעוניינים לבצע הדברת מזיקים בגינה? הנכם זקוקים לחברת הדברה מקצועית שמבינה עניין בהדברה לגינה – לפרטים פנו לאגרוטל הדברות – 1-800-666-600