אגרוטל הדברות

הדברת טרמיטים בדרום

מי הם טרמיטים?

אחד המזיקים שגורמים לנזקים כלכליים אדירים ומקיפים הוא הטרמיט. טרמיטים חיים במושבה המשתכנת בתוך מרכיבי העץ הנכללים במבנה הבית ובתוך ריהוט הביתי ולעיתים גם בגינה, שם מתיישבים הטרמיטים באדמה שבגינה וניזונים מהעצים. מושבה אחת של טרמיטים יכולה תוך זמן קצר בלבד לגרום לבלאי משמעותי במוצרי העץ שבבית. במידה בתשתיות הבית ומבנה השלד ונעשה שימוש רב בעץ עליכם להיות ערניים ולוודא כי אין טרמיטים בסביבתכם שהרי מושבה אחת יכולה לכרסם את מרכיבי העץ שבשלד הבית ואף במקרים קיצוניים להביא לסכנת התמוטטות.

איך תדעו כי יש טרמיטים בבית?

טרמיטים הם מזיקים שקשה להבחין בהם, זאת מאחר והם נמנעים מלהסתובב בחופשיות בבית אלא מסתתרים בתוך הקירות ונעים בתוך התעלות שהם יוצרים בתוכם. ובכול זאת ישנם סימנים שיכולים להעיד על כך שביתכם הותקף על ידי טרמיטים. במידה והנכם שומעים רעשי כרסום וחריקות, במידה ומצאתם סימני בוץ על הקירות והפנאלים או אם הנכם שומעים צליל חלול בעת נקישה על הקירות והריהוט סביר להניח כי הטרמיטים השתכנו בבית.

במקרה בו יש אף חשד קטן להימצאות של טרמיטים בבית יש להפנות מיד לשירותי הדברה מקצועיים של חברת הדברה בעלת הסמכה לבצע הדברת טרמיטים מטעם המשרד להגנת הסביבה. דחייה של הדברת טרמיטים עלולה לעלות לכם ביוקר מאחר ואם אכן ישנם טרמיטים בבית, תוך זמן קצר הם יגרמו לנזקים עצומים לרכושכם.

הדברת טרמיטים בדרום

הדברת טרמיטים

הדברת טרמיטים היא עבודה למקצוענים בלבד לאור הטכניקות המתוחכמות שהיא מחייבת. אגרוטל הדברות חברת הדברות מקצועית לכל סוגי המזיקים וטרמיטים בפרט. מאחורינו ניסיון של 30 שנה ואנו מעדכנים ומחדשים באופן שוטף את טכניקות ההתמודדות עם הטרמיטים על מנת להפוך אותן ליעילות ואפקטיביות ביותר.

אחת השיטות הפופולאריות והכדאיות ביותר של הדברת טרמיטים היא בשיטת פיתיונות. במסגרתה של טכניקה זו מתקינים המדבירים פינות האכלה עם פיתיונות האמורות להוות מוקד משיכה עבור הטרמיטים. לאחר שהגיעו הטרמיטים אל פינות ההאכלה, מחליף המדביר את הפיתיון בפיתיון רעיל שנלקח על ידי החרקים לתוך הקן ומשמיד אותו. טכניקה זו היא המומלצת ביותר מאחר ואיננה מצריכה קידוחים וכן, איננה כרוכה בפיזור של גז רעיל באזור ההדברה.

טכניקה נוספת של הדברת טרמיטים היא קידוחים ואיוד בגז רעיל. הקידוחים נעשים במספר מקומות ברחבי הבית ולתוך הקידוחים מוחדרים חומרים רעילים שמשמידים את הטרמיטים. חשוב לוודא כי המדביר עושה שימוש בחומרי הדברה המותרים והמאושרים על ידי המשרד להגנת הסביבה שכן בעבר היו נוהגים להדביר טרמיטים על ידי חומרים על בסיס זרחן – היום שימוש בחומר זה אסור בתכלית! אגרוטל הדברות עושה שימוש בחומרי הדברה בטיחותיים בלבד שאושרו לשימוש ועומדים בכל התקנים המחמירים.

הדברת טרמיטים בדרום על ידי אגרוטל הדברות

אגרוטל הדברות מבצעת הדברת טרמיטים בדרום ובכול הארץ במטרה לעזור להם להתגבר על בעיית מזיקים בבית.