הדברת חרקי עץ

הדברת חרקי עץ לשמירה על דקים ופרגולות

בעיצוב גינה ובעיצוב הבית אנו עושים שימוש רב במוצרי עץ שונים. אנו רואים ריהוט מעץ טבעי, חיפוי קירות מעץ, רצפת דק, פרגולות וכדומה, כולם עשויים מעץ טבעי מסוגים שונים של דקים. מסתבר שלא רק בני האדם אוהבים מוצרי עץ. ישנם לא מעט סוגים של חרקי עץ וטרמיטים המתבייתים בתוך העץ ומכרסמים אותו. במקרים אלה יש לדאוג מהר ככל האפשר לביצוע הדברת חרקי עץ וטרמיטים, אחרת קיימת סכנה ממשית לאדם ולעץ עצמו.

הדברת חרקי עץ

הדברת חרקי עץ ותחזוקה שוטפת

חרקי עץ וטרמיטים הם מטרד בל יתואר. הם פוגעים בצורה ממשית בעץ ומכרסמים את פנים הקורה כך שהיא הופכת להיות חלולה מבפנים. כאשר דורכים על קורת דק וחשים שהיא מתנדנדת, יש להזמין באופן בהול מדביר בכדי לבדוק האם נפגעתם מחרקי עץ וטרמיטים. הדבר משמעותי ביותר גם במקרים של פרגולות מעץ בגינה או במרפסת. כאשר אחת מהקורות התומכות נגועה בטרמיטים, זו רק שאלה של זמן מתי הפרגולה כולה תקרוס. על כן, חשוב לבצע מעת לעת בדיקה מקיפה של העץ, לחטא אותו ולצבוע אותו. במידה וזיהיתם חרקים או הצטברות של חומר בוצי לא מוכר על אחת מדפנות העץ, יש לדאוג באופן מיידי לטיפול הדברת חרקי עץ. ניתן לטפל בחרקי עץ ובטרמיטים מזיקים על ידי הדברה מתאימה.

הדברת חרקי עץ בגינה

חרקי העץ אינם מבדילים בין סוגי העצים ועל כן חשוב לבצע הדברה נקודתית ומתאימה בכל הגינה. כאשר מדובר בפרגולות, דקים, גדרות עץ וריהוט גינה מעץ, יש לקחת בחשבון שהם חשופים לפגיעה ללא טיפול. גם כאשר מדובר בעצי פרי ונוי אנו רואים לא מעט מזיקים התוקפים את הגזעים והעלים. הדברת חרקי עץ היא חשובה והכרחית בכדי לשמור על גינה יפה ומרהיבה. ישנם סוגים של הדברה המתאימים למזיקים שונים. יש להיוועץ במדביר מוסמך ומקצועי היכול להתאים את סוג החומר המתאים ולתת לכם הדרכה והכוונה כיצד לשמור על העץ. יש המעדיפים הדברה ירוקה ויש המעדיפים רק הדברה כימית. אנו מאמינים כי לעתים שילוב של מספר שיטות נותן מענה מקיף ויעיל לבעיה כוללת.