ריסוס מזיקים אגרוטל הדברות

חברת הדברה

נתקלתם בבעיית מזיקים?

מזיקים – חלק בלתי נפרד מחיינו. כולנו נתקלים בהם אם לא בבית אז בגינה הפרטית, וגם במקומות העבודה המזיקים נקרים בדרכנו: משרדים, מפעלים, משקים חקלאיים – כל אלו מהווים את סביבת מחייתם הטבעית של המזיקים השונים.

מעטים מאתנו מוכנים לפתח יחסי שכנות מהסוג הזה ומתחילים לחפש שיטה יעילה להיפתר מהחברים החדשים באמצעות הדברת מזיקים עצמאית או על ידי הזמנת שירותי הדברה מקצועיים.

חברת הדברה

היום החנויות מעמידות לרשותנו מגוון חומרי ותרסיסי הדברה המאפשרים להתמודד עם בעיית המזיקים באופן עצמאי. לעתים, הדברה עצמאית מוכיחה את עצמה כאפקטיבית והמזיקים נעלמים למשך תקופה מסוימת, אך פעמים רבות הם ממשיכים לפקוד אותנו או מחדשים את פעילותם בסביבתנו זמן קצר לאחר ההדברה העצמאית. במקרים אלו מומלץ לפנות לחברת הדברה מקצועית, בעלת ניסיון ותעודות הסמכה מקוריות, שתספק פתרון יעיל לבעיית המזיקים במחיצתכם.

כיצד בוחרים חברת הדברה?

היום פועלות בארץ חברות הדברה רבות – כיצד, אם כך, תבחרו את החברה שתעניק את הטיפול המקצועי, היעיל והבטיחותי ביותר?

ישנם מספר קריטריונים לפיהם תוכלו להעריך את אמינותה של חברת ההדברה שבכוונתכם לשכור את שירותיה:

* ביקורות חיוביות – על כל חברה בעלת ותק בתחום ההדברה תוכלו לאסוף מידע על ידי עריכת מחקר מקדים קטן. כדאי להתעניין אצל חברים ומכרים ולשמוע את חוות דעתם על החברה, וכן, רצוי לחפש מידע והמלצות על החברה באינטרנט ולעיין בתגובות של גולשים אודות שירותיה.

* עמידה בתקנים ותעודות הסמכה – מדבירים מקצועיים משתמשים בחומרי הדברה ורעלים חזקים, שאינם עומדים למכירה בחנויות. חומרים אלו עשויים להוות סכנה בריאות וסביבתית במידה ונעשה בהם שימוש לא מקצועי. חברות הדברה בעלי תעודות הסמכה מטעם משרד הבריאות ובעלי האישורים הנדרשים מטעם משרד החקלאות והמשרד להגנת הסביבה פועלים בהתאם לתקנים ומתאימים את המינון וחומרי ההדברה למאפייני האזור הנגוע ולסוג המזיקים. בהדברה מקצועית הבטיחות היא מעל הכול – הקפידו לבחון את תעודות ההסמכה של חברת ההדברה שאיתה בחרתם לעבוד.

* תעודת אחריות – חברה מקצועית ואמינה תדאג לספק לכם בסיום ההדברה תעודת אחריות שתשמש ערובה לטיפול יעיל ועמיד לאורך זמן. בטרם שכרתם את שירותיה של חברת ההדברה תתעניינו לגבי משך תקופת האחריות שהיא מבטיחה לתת לכם.

* התמחות החברה – ישנן חברות הדברה המתמקדות בהדברת סוג מזיקים ספציפי ואינן מתמחות בהדברת מזיקים אחרים, מעניקות שירות ללקוחות הפרטיים בלבד או, לחלופין, עובדות רק עם בתי עסק או משקים חקלאיים. כדאי שתבדקו את תחומי התמחותה של החברה לפני שאתה מזמינים את שירותיה.

אגרוטל הדברות – שירות הדברה מקצועי

לאגרוטל הדברות 30 שנות ותק בתחום ההדברה. אנו מציעים שירותי הדברה וריסוס לכל סוגי הלקוחות ומבצעים הדברה מקצועית בבתים פרטיים וגינות, בבתי עסק ומפעלים וגם במשקים חקלאיים. אנו פועלים בהתאם תקנים ובידנו כלל ההיתרים ותעודות הסמכה הנדרשים לביצוע הדברות בכל סוגי המזיקים: נמלים, טרמיטים, עכברים, חולדות, פרעושים, ג'וקים ועוד. אנו מעניקים ללקוחותינו שירותי הדברה בטוחים ויעילים תוך מחויבות לתוצאות ומספקים על כל טיפול תעודת אחריות המבטיחה עמידות לאורך זמן.

 נתקלתם בבעיית מזיקים? התקשרו עכשיו 1-800-666-600