אגרוטל הדברות

הדברה משולבת

מהי הדברה משולבת?

הדברה משולבת הינה הדברת מזיקים הכוללת בתוכה מספר שיטות הדברה – בדרך כלל שיטות הדברה כימית לצד שיטות הדברה ירוקה. שם נוסף להדברה משולבת הינו IPM – Integrated Pest Management (בקרת מזיקים משולבת).

הדברה משולבת נועדה לספק מענה יעיל יותר לבעיית המזיקים, קודם כול, לאור החסינות שהם פיתחו לאורך השנים לחומרי הדברה – כך שהדברה משולבת נועדה להגביר את האפקטיביות של ההדברה הכימית המסורתית ולהבטיח את היעלמותם המוחלטת של המזיקים. נוסף על כך, הדברה משולבת הכוללת את השיטות הירוקות להדברה מפחיתה את הפגיעה באיכות הסביבה שנגרמת כתוצאה משימוש בחומרים כימיים רעילים.

מה כוללת הדברה משולבת?

העיקרון העומד בבסיסה של הדברה משולבת הוא להיפטר מהמזיקים באופן האפקטיבי ביותר תוך הימנעות במידת האפשר משימוש בחומרי הדברה כימיים. לצורך כך מבצע המדביר היכרות מעמיקה עם המצב: בדיקת פני השטח, זיהוי מקור הבעיה, הגדרת היקף התופעה, זיהוי ואבחון של הסביבה תוך התייחסות לסוג המזיק שברצוננו להדביר וכן לחרקים ויצורים חיים אחרים המצויים בשטח אך שאין כוונה לפגוע בהם. תהליך זה מאפשר לבחור בשיטות ההדברה המתאימות ביותר וליצור את התמהיל הנחוץ והמדויק ביותר בין השיטות הכימיות לבין השיטות הביולוגיות לצורך ההתמודדות עם התופעה. טיפול בבעיה יכול לכלול גם איטום של סדקים, ייבוש של מקורות מים עומדים וכו' – זאת במטרה להפוך את הסביבה לידידותית פחות להימצאותו של המזיק ולמנוע את חזרתו בעתיד.

הדברה משולבת

היכן מבצעים הדברה משולבת?

ניתן לערוך הדברה משולבת גם בבית, בבתי קרקע וגינות, הדברה משולבת לבתי עסק, וכמובן הדברה בשיטת IPM לענף החקלאות, בו השמירה על המאזן האקולוגי והימנעות מנזק סביבתי נמצאים בראש סדר העדיפויות.

הדברה לכל סוגי המזיקים

הדברה משולבת ניתן ליישום נגד כל סוגי המזיקים. מכלול שיטות ההדברה הרחב מאפשר לבחור מתוך המגוון הגדול את השיטות המתאימות ביותר ואפקטיביות למלחמה בכל סוגי המזיקים: מזיקים הפוגעים ביבולים חקלאיים, מזיקי עץ, נמלים, ג'וקים, מעופפים, מכרסמים ועוד.

הדברה משולבת באגרוטל הדברות

אגרוטל הדברות מבצעת את כל סוגי ההדברות ומציעה ללקוחותיה מערך רחב של דרכי התמודדות נגד מזיקים שונים מכל הסוגים. הידע הנרכש במשך יום מ 30 שנה מאפשר לבחור בשילוב הדרכים הטובות ביותר להדברת מזיקים ומגורם מהאזור.

מעוניינים לקבל מידע נוסף? לפרטים נוספים והזמנת שירותי הדברה בטכניקות משולבות פנו למומחים – אגרוטל הדברות עומדת לרשותכם בכל עת – 1-800-666-600