כל הסיבות להדברת מטבחון בעסק

מזג האוויר השרבי שפקד אותנו מוציא את כל הזוחלים והמעופפים ממקומם. באופן טבעי הם נמשכים למקורות מזון ושתייה. הם מחפשים בכל מקום אפשרי אליו הם מגיעים. במשרדים עם מטבחונים אשר בהם מספר רב של עובדים ובעסקים אשר יש להם מטבחון, מכירים את התופעה המדאיגה הזאת. כאשר פותחים את דלת הארון ומגלים שם משפחה של תיקנים, הדבר גורם לאי נוחות. לכן, יש לבצע הדברת מטבחון בעסק על בסיס תקופתי.

הדברה בבית

המטבח גן עדן לג'וקים ולנמלים

כפי שנכתב קודם, נמלים וג'וקים נמשכים למקורות מזון אותם הם מוצאים בעיקר במטבחים. המזווה במטבח בו מאוחסן המזון היבש הוא בחזקת גן עדן למזיקים הללו. בתחום עיצוב מטבחים אנו רואים בשנים האחרונות התייחסות רצינית לנושא אחסון המזון במזווה ובמתן פתרונות אחסון כוללים. מומלץ לאחסן את המזון היבש בתוך כלים סגורים ואטומים על מנת שלמכרסמים ולמזיקים יהיה קשה להריח אותו ולהמשך אליו. נוסף על כך, כלי הסוכר לקפה נותר לעתים פתוח. גם את כלי הסוכר יש לאטום בצורה הרמטית כך שלא תתאפשר כניסה של חרקים אליו. הדברת מטבחון בעסק קטן מתאימה לא רק בארונות המטבח, אלה גם על השיש, פתחי הניקוז והאינסטלציה. יש להשלים את ההדברה בהדברה כוללת. הדברה בכל שטח העסק ובבורות הביוב תבטיח לכם שקט נפשי. יש לבצע זאת פעם שנה לכל הפחות על מנת לשמור על עסק נקי ממזיקים.

הדברת מטבחון בעסק קטן

עסק קטן המשמש כמשרד או בית מלאכה בדרך כלל מכיל מטבחון. המטבחון משמש לאחסון מזון, אוכל שהעובדים מביאים לעצמם וכיבוד לישיבות. בדרך קבע אנו נמצא בארונות המטבחון אריזות סגורות ופתוחות של עוגיות, כעכים וכדומה. התיקנים והנמלים נמשכים לריחות הללו ממרחק רב ומגיעים למקור המזון. הם מתרבים במהירות ומקימים לעצמם מושבה קטנה בתוך המטבחון שלכם. חשוב לדאוג ולבצע הדברת מטבחון בעסק באופן תקופתי ולא לחכות להופעת המזיקים. כחלק מהתחזוקה המונעת שיש לבצע בכל עסק או מקום בו אנו נמצאים, חשוב לדאוג ולבצע הדברה תקופתית כוללת. בדרך זו תצליחו לצמצמם בצורה משמעותית את הישנות תופעת הנמלים והתיקנים אצלכם במטבחון בעסק.

מחליפים מטבח? לא לשכוח לבצע הדברה!

אחת ההנאות הגדולות שיש לאדם היא לחדש ציוד ישן בחדש. חידוש הציוד בבית ושיפוץ הבית יכולים להוות אי נוחות זמנית, אך בסופו של דבר התוצאה היה יפה ומרהיבה. גם כאשר מחליפים מטבח ישן בחדש יש לבצע מספר פעולות חשובות בטרם מתחילים לאבזר אותו בכלים, במכשירי חשמל ובמזון. הדברת מטבחים היא הכרחית ברמת השמירה על העץ ממנו עשוי המטבח. לאחר מכן, יש לדאוג להדברה על מנת להימנע מזוחלים, מעופפים ומזיקים במטבח.

הדברת מטבחים מטבח פרובנס

הדברת מטבחים מקדימה

אז מה אנו יודעים על מטבחים? אנו יודעים כי ארונות המטבח עשויים מעץ. אנו יודעים כי המטבח מחובר לתשתית מים ואינסטלציה. אנו יודעים כי במטבח מאחסנים סוגים שונים של מזונות. מטבחים מושכים אליהם זוחלים ומעופפים מכל מיני סוגים. ישנם חרקים החובבים עצים ומתבייתים בתוכו. ישנם חרקים הנמשכים לתעלות ביוב. הדברת מטבחים מקדימה דואגת להדברה של העץ ממנו עשויים ארונות המטבח מפני טרמיטים ולהדברה בתעלות הביוב הן תחת הכיור והן לתעלת הביוב אליה מחובר מדיח הכלים. יש לבצע הדברה בתעלות הביוב לצורך מניעת התרבות של  ג'וקים העלולים להיכנס בקלות לתוך המטבח והבית. שתי פעולות ראשוניות אלה מבטיחים לכם שקט נפשי במטבח שלכם לזמן רב.

מדוע חשוב לבצע הדברת מטבחים?

נפגשתם עם מתכנני מטבחים, בחרתם סגנון עיצוב, בחרתם חומרי גלם איכותיים והתאמתם את כל האבזרים. עכשיו חשוב לדאוג גם להדברה כך שתוכלו ליהנות בצורה מקסימלית מהמטבח שהזמנתם. מי שגר במקום כפרי כדאי שיבצע הדברה תקופתית קבועה. מעבר לעובדה כי הזמנתם מטבח פרובנס בסגנון כפרי ויפיפה המתאים לסגנון המגורים בו בחרתם, הקרבה לטבע עושה את שלה. ביישובים כפריים אנו רואים בתים הנבנים בסמוך לשדות ולפרדסים. שטחים חקלאיים פתוחים מזמנים אליהם חרקים ומיני זוחלים. המזיקים עצמם אינם מבחינים בין בית מיושב לבין שטח חקלאי. הם נעים בתנועה שלהם ונכנסים לכל מקום בו הם מוצאים מזון ומים. נמלים לדוגמה נמשכים לסוכרים ולמזונות מתוקים. אנו נראה לפתע נמלים על השיש בקרבת כלי הסוכר לקפה. הדברת מטבחים היא חשובה לפני הכנסת המזון למטבח וגם לאחריו.

הדברת חרקי עץ לשמירה על דקים ופרגולות

בעיצוב גינה ובעיצוב הבית אנו עושים שימוש רב במוצרי עץ שונים. אנו רואים ריהוט מעץ טבעי, חיפוי קירות מעץ, רצפת דק, פרגולות וכדומה, כולם עשויים מעץ טבעי מסוגים שונים של דקים. מסתבר שלא רק בני האדם אוהבים מוצרי עץ. ישנם לא מעט סוגים של חרקי עץ וטרמיטים המתבייתים בתוך העץ ומכרסמים אותו. במקרים אלה יש לדאוג מהר ככל האפשר לביצוע הדברת חרקי עץ וטרמיטים, אחרת קיימת סכנה ממשית לאדם ולעץ עצמו.

הדברת חרקי עץ

הדברת חרקי עץ ותחזוקה שוטפת

חרקי עץ וטרמיטים הם מטרד בל יתואר. הם פוגעים בצורה ממשית בעץ ומכרסמים את פנים הקורה כך שהיא הופכת להיות חלולה מבפנים. כאשר דורכים על קורת דק וחשים שהיא מתנדנדת, יש להזמין באופן בהול מדביר בכדי לבדוק האם נפגעתם מחרקי עץ וטרמיטים. הדבר משמעותי ביותר גם במקרים של פרגולות מעץ בגינה או במרפסת. כאשר אחת מהקורות התומכות נגועה בטרמיטים, זו רק שאלה של זמן מתי הפרגולה כולה תקרוס. על כן, חשוב לבצע מעת לעת בדיקה מקיפה של העץ, לחטא אותו ולצבוע אותו. במידה וזיהיתם חרקים או הצטברות של חומר בוצי לא מוכר על אחת מדפנות העץ, יש לדאוג באופן מיידי לטיפול הדברת חרקי עץ. ניתן לטפל בחרקי עץ ובטרמיטים מזיקים על ידי הדברה מתאימה.

הדברת חרקי עץ בגינה

חרקי העץ אינם מבדילים בין סוגי העצים ועל כן חשוב לבצע הדברה נקודתית ומתאימה בכל הגינה. כאשר מדובר בפרגולות, דקים, גדרות עץ וריהוט גינה מעץ, יש לקחת בחשבון שהם חשופים לפגיעה ללא טיפול. גם כאשר מדובר בעצי פרי ונוי אנו רואים לא מעט מזיקים התוקפים את הגזעים והעלים. הדברת חרקי עץ היא חשובה והכרחית בכדי לשמור על גינה יפה ומרהיבה. ישנם סוגים של הדברה המתאימים למזיקים שונים. יש להיוועץ במדביר מוסמך ומקצועי היכול להתאים את סוג החומר המתאים ולתת לכם הדרכה והכוונה כיצד לשמור על העץ. יש המעדיפים הדברה ירוקה ויש המעדיפים רק הדברה כימית. אנו מאמינים כי לעתים שילוב של מספר שיטות נותן מענה מקיף ויעיל לבעיה כוללת.

הדברת עצי פרי

עצי פרי הם עצים הרגישים יותר למזיקים ולמחלות. גם החקלאים יודעים זאת ולכן הם משתמשים באמצעי הדברה שונים. על מנת להדביר מטעי עצי פרי ופרדסים יש לנקוט באסטרטגית הדברה שונה מזו הנהוגה בגינות פרטיות. בגינות הפרטיות יש מעט מאוד עצי פרי, לכן הדברת עצי פרי בגינות פרטיות תתבצע באופן נקודתי. הדברת מטעים ופרדסים היא שונה כיוון שהיא חולשת על חלקות שלמות בשטחים גדולים.

אגרוטל הדברה שירותי הדברה מקצועיים

הדברת עצי פרי בגינות פרטיות

בניינים משותפים ובתים פרטיים מוקפים בדרך כלל בשטחים המיועדים לגינות. אנו נראה רמות שונות של פיתוח וגינון מסביב לבתים או לבניינים המשותפים. יש המשקיעים בדשא, שיחים ופרחים, ויש הנוטעים עצי צל, עצי נוי ועצי פרי. עצי פרי הם עונתיים הנותנים את פרותיהם בחודשים מסוימים בשנה. כאשר אנו מזהים מזיקים על גזע העץ, הענפים והעלים יש לדאוג לבצע הדברת עצי פרי בזמן. המזיקים עוברים מעץ אחד לשני, תוקפים את הפרות ומכרסמים את העלים. בכדי שניתן יהיה ליהנות מהגינה ומהפרי ובכדי למנוע נזק גדול יותר, הדברה מידית מהווה פתרון מהיר לטווח הקצר ולטווח הארוך. אנחנו באגרוטל חברת הדברה מתמחים במגוון סוגי הדברה המתאימים למזיקים שונים. גם בגינות פרטיות בבתים צמודי קרקע וגם בגינות של בניינים משותפים ברשויות המקומיות, ניתן לבצע פעולות הדברה על ידי מדבירים מקצועיים. ישנה אפשרות גם לרכוש את החומרים המתאימים ולבצע הדברה בעצמיכם לאחר הדרכה וייעוץ.

הדברת עצי פרי בשטחים ציבוריים 

רשויות מקומיות רבות שותלות עצי פרי בשטחים ציבורים. אנו רואים לא מעט הדרים, עצי זית, רימונים וכדומה. תחזוקה נכונה של עצי הפרי, גיזום והדברה מבטיחים עצי פרי בריאים ומלבלבים לשנים רבות. במיוחד בתקופה זו של השנה, כאשר מציינים את ט"ו בשבט, שמים דגש רב על הצומח. ישנה חשיבות רבה לאדריכלות הנוף בכניסות ליישובים ובשטחים הציבוריים ברשויות. כאשר מזיקים תוקפים את עצי הפרי, הם ממשיכים לתקוף את יתר העצים והצמחייה הקרובה. על כן, יש לטפל ולהדביר בזמן על מנת למנוע התפשטות של המזיקים. אנו ממליצים על הדברה ירוקה בחלק מן המקרים אשר אינה עשה שימוש בכימיקלים כל שהם.

הדברת ברחשים במטבח

ברחשים במטבח הם תופעה טורדנית ומציקה. הם אמנם קטנים ולא תמיד עוקצים, אך הנוכחות שלהם באוויר מפריעה לאורח חיים תקין. ברחשים נמשכים למקורות מים ונוהגים לנחות בצלחות האוכל בדיוק בזמן הארוחה. הם מתעופפים לנו מול העיניים ומתרבים במהירות. אנחנו באגרוטל חברת  הדברה מתמחים בכל סוגי ההדברות, לרבות הדברת מעופפים שהוא תחום מאתגר ורבים נמנעים מלטפל בו.

איך להימנע מתופעת ברחשים במטבח

המעופפים הטורדניים מגיעים אלינו ונכנסים לתוך הבית בעיקר בחילופי עונות או כאשר מאוד חם בחוץ. אנו נראה ריבוי של ברחשים באוויר בימי חמסין. עונות מעבר מאופיינות במזג אוויר הפכפך ובימי שרב לפרקים. תופעת ברחשים במטבח נוצרת כאשר הברחשים מחפשים מקורות שתייה ומזון וטמפרטורה קרירה ולחה. הבית מספק לברחשים טמפרטורה קרה ביחס לטמפרטורה החמה השוררת בחוץ. בנוסף, לעשות ריסוס במטבח ליד מקורות המים. אנו נראה ריבוי של ברחשים על כוס שנשכחה בכיור ובה שאריות משקה, על קערת פרות על שולחן האוכל או סביבי פירורים שנותרו על השיש. במקרה זה אנו ממליצים על הדברה אלקטרונית שהיא הדברה ידידותית לסביבה. אין בה כימיקלים כלל, היא אינה מסוכנת ומהווה דרך מעולה לטפל בתופעה. מכשירים אלקטרונים מחוברים לחשמל, בעלי תאורה אולטרה סגולית, מושכים אליהם את הברחשים ומדבירים אותם.

ברחשים בגינה ובבית

הברחשים מחפשים סביבה לחה וקרירה וקרבה למקורות מים ומזון. גם בגינה נראה ריבוי של ברחשים בימים מסוימים, הם ניזונים מהפרות על העצים, מהמים בצנרות ההשקיה ומהלחות באוויר. אנחנו באגרוטל הדברות מתמחים בכל סוגי ההדברה ומסוגלים להתמודד עם כל אתגר. מוזמנים ליצור עמנו קשר לקבלת ייעוץ והכוונה ולהזמין הדברה לבית ולגינה לשלל סוגי מזיקים. ניתן להשתמש גם בחוץ במכשיר אלקטרוני להשמדת הרחשים ולפזר דפי מדבקות בגינה המסייעים מאוד להורדת כמות הברחשים באופן משמעותי. כאשר הדברה עם כימיקלים היא רגישה במקרים בהם ישנה הימצאות של ילדים קטנים וחיות מחמד, אנו ממליצים על הדברה ירוקה למניעת תופעות לוואי ורגישויות כתוצאה מהדברה רגילה. יש לדאוג לייבוש מקורות מים בגינה בכדי שלא יתרבו מעופפים ויתושים בגינה.

לייעוץ והכוונה צלצלו: 1-800-666-600

איך להמנע מיתושים בגינה בחורף

תופעת היתושים בגינה הנה אחת התופעות המטרידות ביותר שישנן.
בעונת הקיץ היא בשיאה אך כאשר אינה מטופלת כיאות היא נגררת לעונת החורף ואף הופכת למסוכנת יותר.
ריסוס נגד יתושים בגינה באופן קבוע יבטיח הרחקה של היתושים לאורך זמן, אך יש לחזור על הפעולה מעת לעת בכדי למנוע את ריבוי היתושים בגינה.
גם בגינות פרטיות וגם בגינות ציבוריות יש לנקוט באמצעים זהים להרחקת המטרד ובכדי לאפשר למי שרוצה ליהנות מגינה פתוחה ביום נעים.

מה ידוע לנו על יתושים?

היתושים הם היצורים הקטלניים ביותר על כדור הארץ, המצוידים בחיישני על המסייעים להם למצוא כלי דם.
אנו נוהגים להכריז כי "יתוש עקץ אותי" אך למעשה מי שעוקץ זוהי היתושה, הנקבה.
היתוש הזכר ניזון מצוף הפרחים, בדומה מאוד לפרפרים ואינו מזיק לבני האדם.
היתושה זקוקה לכמויות גבוהות של חלבון להטלת כמה שיותר ביצים ומקור המזון שלה הוא הדם שהיא אוכלת מגופנו.
היתושה מוצצת מגופנו את הדם ובאותה צינורית היא מחדירה לגופנו חומרים המונעים מהדם להיקרש ובכך מגבירה את זרימת הדם.
אנשים מסוימים נוטים להיעקץ יותר ועל כך יעידו מחקרים מדעיים כי היתושות מעדיפות ריחות גוף וזיעה מיוחדים, דרכן הן מזהות את דם האדם כמקור עשיר למזון.
כיוון שבגינות פרטיות וציבוריות מבקרים ילדים בכל הגילאים עם חיות מחמד, אנו ממליצים על הדברה ירוקה לריסוס נגד יתושים בגינה. סוג הדברה זה ידידותי יותר לסביבה ונמצא יעיל ומשיג את מטרתו.

דרכים לביצוע ריסוס נגד יתושים בגינה

כאשר אנו מזהים את הזמזום הבלתי נסבל של היתושים כשאנו יוצאים החוצה, זהו הסימן שצריך להדביר.
הזמזום הזה מסמל לנו כי היתושים התמקמו והקימו מושבה בגינה.
לפני שנתחיל בביצוע ההדברה, יש לוודא כי אין מקורות מים עומדים. במיוחד לאחר הגשמים, המים נוטים להיאסף בתחתיות עציצים, פתחי מרזבים, דלי שנותר בחוץ וכדומה. יש לבצע סריקה בכל אזור הבית והגינה ולזהות מקומות בהם יש התאספות של מים עומדים ולייבש אותם.
בימים חמים לאחר ימי גשם, היתושות מתבייתות על מקורות המים העומדים ומטילות את ביציהן.
יש להיעזר במדביר מוסך עם רישיון לסוגי הדברה שידע כיצד ובאיזה מינון לרסס את הגינה.

הדברת נמלים טבעית

על כך שנמלים הן מטרידות אין כל ויכוח. הן מציקות, מזיקות, פוגעות במזון והורסות כל חלקה טובה שאליה הן מגיעות. הויכוח הגדול הוא דווקא על חומרי ההדברה. בשנים האחרונות קמו מתנגדים רבים לשימוש בחומרי הדברה כימיים מתוך טענה כי הם פוגעים בסביבה וכן מתוך החשש שהם יפגעו בצורה כזו או אחרת בדיירי הבית. הדברת נמלים טבעית הפכה לפופולרית ביותר ומהווה את התשובה לכל מתנגדי שיטות ההדברה המסורתיות. סובלים מנמלים וחוששים מחומרים כימיים? רוצים לשים סוף לבעיית הנמלים אבל לא לפגוע בסביבה על הדרך? בואו לשמוע על שיטות הדברה טבעיות ויעילות אצל המומחים של חברת אגרוטל.

מה היעילות של הדברת נמלים טבעית?

עקב האכילס של ההדברה הטבעית היא יעילותה אשר מוטלת בספק לא פעם. רבים נוטים לחשוב כי כיוון שנעשה שימוש בחומרים טבעיים הדברה ירוקה היא אפקטיבית הרבה פחות. אנחנו בחברת אגרוטל מציעים ללקוחותינו הדברת נמלים טבעית שבאמת עובדת! יש לנו שיטות טבעיות ויעילות במיוחד שמצליחות להתמודד עם הנמלים ולגרום להן לא לשוב יותר לביתכם.

הדברת נמלים טבעית

הדברת נמלים בבית עם ילדים

בכל פעם שמתכננים פעולת הדברה יש לנקוט במשנה זהירות, אולם כשמדובר בבית עם ילדים יש להיזהר אפילו יותר. הדברת נמלים טבעית היא ההדברה הבטוחה ביותר והמתאימה ביותר לבתים עם ילדים. החומרים אינם מהווים סכנה לילדים ויחד עם זאת הם מצליחים לטפל בבעיית הנמלים ביעילות רבה. מה שכן, חשוב להקפיד לבחור בחברה בעלת ניסיון בהדברה טבעית ובכל סוגי הדברה הקיימים. וודאו שהמדבירים של החברה הם מדבירים מוסכמים שעברו את כל ההסמכות הדרושות.

חברת הדברה שעושה הדברה טבעית

חברת אגרוטל פועלת כבר שנים רבות בשוק ההדברה ומתעדכנת כל העת בחידושים ובפיתוחים בתחום. הדברת נמלים טבעית וכן הדברה של מזיקים אחרים בצורה הטבעית היא בין המומחיות הגדולות שלנו. צוות המדבירים המנוסים שלנו מצליח לטפל בנמלים ביעילות רבה תוך שימוש בחומרים טבעיים בלבד.  

איך נפתרים מבעיית נמלים?

סובלים מבעיית נמלים? כבר ניסיתם הכל ואתם מרגישים שהם לעולם לא יעזבו אתכם? אל תאמרו נואש! אנחנו בחברת ההדברה אגרוטל מציעים מגוון פתרונות הדברה יעילים במיוחד ששמים סוף לנמלים. ריסוס נגד נמלים עושים אך ורק אצל מומחים בהדברה שמצוידים בכלים ובחומרים היעילים ביותר והמקצועיים ביותר. כדי לפתור בעיה של נמלים צריך להכיר אותן טוב, צריך לדעת איפה הן הכי אוהבות להיות, למצוא את הקן שלהם ולהבין בדיוק באיזה סוג מדובר ומה החומר שהכי יפעל עליו. אנחנו באגרוטל מתמחים בתשובות לכל השאלות האלו ומציעים ריסוס נגד נמלים שבאמת עובד.

ריסוס נגד נמלים בבתים עם ילדים

רבים מהאנשים נמנעים מלעשות ריסוס בביתם בגלל שנמצאים בו ילדים גדולים וקטנים. ריסוס נגד נמלים בחומרים כימיים בהחלט עלול להיות מסוכן בבית עם ילדים ועלול להוביל למצב שבו לא תוכלו לשהות בבית למשך זמן רב לאחר ההדברה. לחברת אגרוטל ישנו פתרון מתקדם שנקרא הדברה ירוקה ובו אנו מבצעים הדברה בחומרים טבעיים בלבד. זה אומר שהחומרים אינם מזיקים לסביבה או לבני הבית וניתן לשהות בבית מיד לאחר ההדברה. זוהי הדברה יעילה ומתקדמת שהופכת להיות מבוקשת יותר ויותר.

ריסוס נגד נמלים

הדברת נמלים במטבח

המטבח הוא בין המקומות האהובים ביותר על הנמלים ובהחלט אפשר להבין אותן. כל מה שטעים ומריח טוב נמצא שם ומושך אותן לשם ולהטריד את מנוחתם של בעלי הבית. הדברת נמלים במטבח מהווה אתגר שכן מצד אחד צריך לחסל את הנמלים ומצד שני צריך לעשות זאת בזהירות כיוון שמדובר במקום רגיש כל-כך. צוות המדבירים של אגרוטל מתמחה בטיפול בבעיית נמלים במטבח ובשאר חלקי הבית.  

חומר הדברה מומלץ נגד נמלים

ניתן לטפל בבעיית נמלים בעצמכם ולא להסתייע בשירותי חברת הדברה מוסמכת. אמנם לא תמיד זה יעבוד אבל יהיו מקרים שדווקא כן ולכן שווה קודם כל לנסות. הצטיידו בחומר ריסוס נגד נמלים שמאושר לשימוש ביתי אבל גם כזה שיעילותו הוכחה. חפשו את החומרים המקצועיים ביותר , כאלה שמשווקים על-ידי חברות הדברה וכמובן וודאו שהם מאושרים לשימוש ביתי.

נמלים במטבח מה עושים?

המטבח שלנו הוא אחד מהחלקים החשובים ביותר בבית ולמעשה הכל קורה בו. ארוחות מפנקות, נשנושים קלים, שיחות נפש ושיחות קצרות. כשיש נמלים במטבח זה בהחלט פוגע בשגרת החיים שלנו, עלול לגרום לזריקה של מזון לפח ולמטרד לא קטן בכלל. נמלים שפולשות למטבח (בעיקר בקיץ אך למעשה בכל עונות השנה) מטרידות, מעצבנות וגורמות נזק רב. אז מה עושים? פונים למומחים של חברת אגרוטל כדי שיבצעו טיפול יעיל ואפקטיבי ויחזירו את המטבח שלכם למעמד המכובד שלו בתור החלק החשוב ביותר בבית.

פתרונות לבעיית נמלים במטבח

כשמחפשים חומרי הדברה לשימוש במטבח יש לקחת בחשבון שמדובר במקום רגיש. הכוונה היא שכאשר מעורבים מזון ושתייה בסיפור, יש לבחור בקפידה את החומרים שנשתמש בהם. מומלץ להתייעץ עם חברת הדברה בעלת ניסיון בתחום כדי שזו תוכל לספק לכם את פתרון הדברת נמלים הבטוח ביותר לשימוש במטבח. לחברות ההדברה המנוסות והמקצועיות ישנם שלל פתרונות יעילים במיוחד שלא נמכרים בכל מקום. לא כדאי לקחת סיכון ולהשתמש בחומרים שאינם בטוחים לשימוש בסביבת מזון, שכן זה עלול להוביל למצבים מסוכנים.

נמלים במטבח

חומרי הדברה לשימוש ביתי

שוק חומרי ההדברה כיום מציע מגוון אמצעי ריסוס לטיפול בבעיית נמלים במטבח ובשאר חלקי הבית. חלק מהחומרים יהיו יעילים יותר וחלק מהם יהיו יעילים פחות אבל השורה התחתונה היא שהם מותרים על ידי כל אחד בביתו (כמובן שלא לילדים…) חשוב לבחון את חומר ההדברה שאתם רוכשים ולוודא שהוא בטוח לשימוש במטבח ואינו פוגע בכלים ובמזון שנמצא שם.

הדברת נמלים ירוקה

שיטת ההדברה הירוקה הולכת ותופסת תאוצה והינה בין השיטות המבוקשות ביותר להדברת נמלים במטבח. מדובר בשיטה טבעית, שאינה מסוכנת ואינה עושה שימוש בחומרים כימיים. מסיבות אלו ההדברה הירוקה מתאימה במיוחד לפעולה המטבח ובמקומות רגישים מסוג זה. רבים נוטים לחשוב שהדברה ירוקה אינה אפקטיבית ואינה פותרת את בעית הנמלים, אולם למעשה מדובר בטעות. כל עוד מקפידים להזמין חברה מנוסה ומקצועית אין כל סיבה שההדברה לא תהיה יעילה. אנו מזמינים אתכם ליצור קשר עם צוות המדבירים המוסמכים של חברת אגרוטל כדי שיבצעו עבורכם הדברה ירוקה ואפקטיבית.

 

איך מטפלים בבעיית נמלים בבית ?

סובלים מבעית נמלים? אנחנו בהחלט יכולים להבין עד כמה היצור הכל-כך קטן הזה יכול להפר את שלוות החיים. כמה שהן קטנות, ככה הן מציקות ומזיקות. הן פשוט בכל מקום, הורסות מזון, משתלטות על חדרי האמבטיה והשירותים ופוגעות בכל חלקה שאליה הן מגיעות. אז כשיש נמלים בבית מה עושים ? קוראים למדביר כמובן. כלומר אתם יכולים לנסות להדביר בעצמכם, בחומרים שניתן לקנות בכל חנות קרובה לבית, אך לא בטוח שזה יהיה יעיל ובאמת יעשה את העבודה. צרו אתנו קשר וצוות המדבירים המקצועיים של אגרוטל ישמח לסייע לכם להיפטר מהנמלים אחת ולתמיד.

נמלים בבית מה עושים?

האופציה הראשונה, שאותה בהחלט ניתן לבצע בעצמכם, היא ריסוס. כל אחד יכול לעשות בעצמו ריסוס נגד נמלים ולנסות כך להילחם בתופעה. חשוב במיוחד לקרוא בקפידה את ההוראות שעל מיכל הריסוס ולהימנע מריסוס בכלי אוכל ובקירבת ילדים. במקרה שפעולות אלו אינן יעילות מספיק, מומלץ לפנות לגורמים מקצועיים יותר שיסייעו לכם להתמודד בצורה אפקטיבית יותר עם הנמלים העקשניות.

נמלים בבית מה עושים

הדברת נמלים טבעית

שיטה נוספת , שאינה כרוכה בשימוש בחומרי הדברה כימיים, היא השיטה הטבעית. הדברה ירוקה זוהי הדברה שעושה שימוש בחומרים טבעיים ואקולוגיים ואינה מזיקה לסביבה. ברוב המקרים אחרי הדברה שכזו יכולים בני הבית לשהות בו בלא חשש. כיום פועלות בשוק חברות רבות שמבצעות הדברה אקולוגית אולם מומלץ לבחור את אלו שיש להן ניסיון בתחום על מנת שהפעולה תהיה באמת אפקטיבית.

הדברת נמלים מקצועית

אם ניסיתם להיפטר מהנמלים בשיטה הביתית ולא הצלחתם, כנראה שהנמלים שמבקרות אתכם אלו נמלים מהסוג העקשן ביותר. במקרה שניסיתם חומרי ריסוס ביתיים שונים, אך אין כל שיפור, אנו בהחלט ממליצים לפנות להדברה מקצועית. אנחנו בחברת אגרוטל פועלים כבר שנים רבות וארוכות בתחום הדברת הנמלים ונשמח לתרום לכם מניסיוננו ולהשיב לכם את איכות החיים שעבדה לכם. הידע הרב שצברנו והכלים העומדים לרשותנו מסייעים לנו להילחם גם בנמלים החרוצות ביותר ולסייע לבתים רבים להיפטר מבעיית הנמלים אחת ולתמיד. אנחנו יודעים עד כמה נמלים יכולות להיות מטרד ואנו מאמינים שאין שום סיבה לסבול מהן. צרו אתנו קשר לקיץ שקט מנמלים.