הדברה אלקטרונית

הדברה אלקטרונית היא הדברה מתקדמת ומשוכללת ביותר. מדובר בתחום שהולך ותופס תאוצה ורבים מבקשים להשתמש בשירותי הדברה אלו לפתרון בעיות מזיקים. זה לא שפתרונות ההדברה המסורתיים הולכים ונעלמים מן העולם, אבל בהחלט ישנה מגמה של הליכה אל עבר הפתרונות האלקטרוניים והירוקים. אנחנו בחברת אגרוטל שירותי הדברה מקפידים להתקדם ביחד עם התחום ומציעים הדברה אלקטרונית איכותית ויעילה במיוחד.

מהי הדברה אלקטרונית   ?

הדברה זו היא למעשה הדברה ירוקה שעושה שימוש בחומרים אורגניים התורמים לאיכות הסביבה. הדברה מסוג נעזרת במכשירים טכנולוגיים מתקדמים שתפקידם ליצור הדברה יעילה לטווח ארוך. הדברה אלקטרונית נשענת על מערכות שמותאמות באופן אישי לסוג המזיקים שאיתם היא צריכה להתמודד. המדבירים המקצועיים שלנו באגרוטל הוכשרו כדי לבצע את ההדברה בצורה יעילה שמביאה תוצאות ברורות ומיידיות. נשמח להגיע לביתכם, לבחון את הבעיה והיקפה, ולהתאים עבורה את הטיפול המתאים.

הדברה שאינה פוגעת בסביבה

חברת אגרוטל עוסקת בחיפוש תמידי של סוגי הדברה שאינם פוגעים בסביבה. כחלק מהמגמה העולמית בנושא, גם אנחנו מאמינים ששמירה על הסביבה חשובה גם לטובת בעלי החיים וגם לטובת בני האדם. הדברה במכשור אלקטרוני ובחומרים אורגניים זוהי הדברה שפותחה בדיוק בשביל מטרה זו. מדובר בהדברה שאינה עושה שימוש בחומרי רעילים ואינה פוגעת בבעלי החיים. למרות זאת היא יעילה ואפקטיבית במיוחד לטווח הארוך.

הדברה כימית או אלקטרונית , מה יותר כדאי?

לפי כל שציינו לעיל, נדמה כי הדברה במכשור אלקטרוני עדיפה פי מיליון מונים על פני זו הכימית. העובדה שזוהי הדברה שאינה פוגעת בבע"ח ואינה מזיקה לבני האדם הופכת אותה לעדיפה הרבה יותר. יחד עם זאת, חשוב להסתייג ולומר כי יהיו מקרים בהם רק ההדברה הכימית תוכל לטפל. מדובר במקרים חמורים במיוחד שהמענה היחיד שיפתור אותה יהיה כימי. במקרים מסוג זה חשוב לפנות אל חברת הדברה מיומנת ומקצועית בכדי שתבצע את התהליך בצורה הבטוחה ביותר. אנחנו באגרוטל מבצעים הדברה כימית תוך הקפדה על נהלי הבטיחות המחמירים ביותר.