ריסוס מזיקים

ריסוס מזיקים לבית ולגינה

ריסוס באילו מקריםאגרוטל מספקת שירותי ריסוס מזיקים לבית וגם מחוץ לבית, הזמינו עוד היום ריסוס נגד מזיקים, ג'וקים, נמלים ועוד.

אם נתקלתם בקנים חברת אגרוטל מבצעת שירותי ריסוס של נמלים בבית או בתיקנים, אם לחיית המחמד שלכם יש קרציות או פרעושים עליה והיא חיה אתכם בבית, אם עכברים מכרסמים את אריזות המזון שלכם, ועוד ועוד.
מזיקים אוהבים להתחבא ולחפש מקומות מסתור חמימים שיש בהם גם מזון לכן ריסוס הוא פעולה הכרחית במלחמה עם מזיקים, על מנת להחדיר את חומרי ההדברה למקומות בלתי נראים ומקומות צפופים.

ריסוס מזיקיםבכל פעולת ריסוס מזיקים יש לפנות את השטח. להוציא כלים מארונות המטבח, להרחיק ספות מהקיר, להרים שטיחים, להסיר ריפודים וכדומה, על מנת להגיע בדיוק לאותם המקומות בהם המזיקים מתרבים ומגדילים את האוכלוסייה שלהם. אחרי ריסוס יש לשטוף היטב את הידיים, יש להימנע ממגע עם העיניים בזמן הריסוס ולשים לב שתינוקות זוחלים או בעלי החיים שלכם חלילה לא מלקקים את הרצפה.

 

  מהם חומרי ריסוס?

 לחומרי ריסוס יש מטרה אחת עיקרית: להדביר נגד מזיקים. אפשר לקנות אותם לבד בסופרים השונים או להזמין חברת הדברה מקצועית, תלוי בסוג המזיק, מידת ההשתלטות שלו על האזור וכדומה. בכל מקרה, יש לנקוט במשנה זהירות כשבאים במגע עם כל חומר ריסוס שהוא, מאחר ואלו חומרים רעילים העלולים לסכן את הבאים אתם במגע.

 פנו לחברת הדברה

ריסוס מזיקים אגרוטל הדברותאל תמהרו לבצע פעולות הדברה לבדכם, מומלץ לפנות לחברה ותיקה ואמינה כמו אגרוטל בהנהלת דני ייגר אגרונום ותיק' עם ניסיון רב שנים בתחום ההדברה והריסוס, כי כשמדובר בחומרים כימיים כדאי שמומחה יטפל בכם ויגן על בריאות ילדיכם. כפי שהדגשנו חומרי הדברה הנם רעילים ביותר, התקשרו עוד היום לחברת אגרוטל והזמינו שירות ריסוס מזיקים ונדאג שמדביר מוסמך ומקצועי יגיע אליכם ויבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר.

אנו מעסיקים מספר מדבירים מוסמכים עם רישיון הדברה כך שבכל רגע נתון ובכל אזור השפלה, השרון, תל אביב וגוש דן אנו מסוגלים להגיע בהתראה קצרה ולפתור כל בעיה בה אתם נתקלים

זקוקים לשירותי ריסוס מזיקים פנו עוד היום לאגרוטל הדברות 1-800-666-600