הדברת טרמיטים עם חברה מקצועית

הדברת טרמיטים מקצועית

מישהו אוכל את הבית שלי – מאמר בנושא הדברת טרמיטים

למי מאיתנו אין רהיטים או פריטים מעץ בבית? החל ממשקופי הדלת, ארונות המטבח,רהיטי הסלון ועוד ועוד. חורים קטנים המתגלים במקרה בעץ הם עדות מאוחרת לפעילות טרמיטים בפרטי העץ השונים. בישראל בה נבנים בתי עץ רבים בשנים האחרונות. טרמיטים הם סכנה אמתית לבית שכזה שכן הם ממש יכולים לאכול אותו. הטרמיטים הם יצורים שקופים ללא עיניים והניזונים מעץ. הם חופרים את דרכם בתוך העץ ויוצרים בו תעלות. כיוון שכל התהליך נמצא בתוך העץ ובחלקו הפנימי קשה לזהות את הפעולה עד שמאוחר מידי ופריט העץ הרוס.

הדברת טרמיטים דורשת התמצאות ברזי הטרמיט ובאורך חייו. רק חברת הדברה

אמינה ומנוסה יכולה להציע מענה מקיף לתופעה ולחסל את הטרמיט בצורה יסודית.

היתר הדברה - דני ייגר
היתר הדברה – דני ייגר

 יצור קטן – נזק גדול

הטרמיט אוכל את דרכו בעץ. הספה היפה שקנינו רק לפני כמה חודשים יכולה להיות מפוררת לחלוטין תוך זמן קצר כשעל כל זה אחראי יצור קטן אך בעל תיאבון גדול.

גילוי מוקדם של הטרמיטים ימנע נזק עתידי.

או טרמיטים מקדימה על ידי הנחת פיתיונות תיצור חייץ תת קרקעי המונע מפני טרמיטים לחבור לתוך המבנה. הפיתיון מגלה את הטרמיטים בהקדם ואז ניתן לבצע הדברה מוקדמת על ידי פיזור חומר ממית ללא ריסוס.

בדומה לחבריהם הנמלים, הצרעות והדבורים,גם טרמיטים הם חרקים חברתיים החיים בקן עם מלכה ופועלים. קצב התרבותם הוא של מיליונים בשנה. הדרך היעילה להתמודד איתם היא בשיטת שלושת השלבים של פיזור פיתיונות ואיתורם טרם הכניסה הביתה וכן טיפולים מונעים בבית עצמו. הזרקת חומר הדברה למשקופי עץ על ידי קידוח חורים מיוחדים מאפשרת המתת הטרמיטים וחיסול הבעיה. רק חברת הדברה בעלת ניסיון רב בתחום יכולה לבצע הדברת טרמיטים יעילה ולאורך זמן. על מנת לוודא כי הטרמיטים נעלמו לתמיד יש לחזור על הפעולות מידי פעם בפעם ולבצע בקרה מתמדת. הדברת טרמיטים היא עסק למקצוענים כמו הדברת נמלים או הדברת תיקנים נעשה שימוש בחומרי הדברה רעילים ולכן רק איש מקצוע מנוסה יכול לבצע

הדברה

נכונה ללא סיכון הסביבה. יש צורך בפנייה לחברת הדברה איכותית עם קבלות. חברה כזו ,משתמשת בחומרי הדברה עליהם מסומן תו תקן המעיד על אישורם על ידי המשרד להגנת הסביבה. בקשו מהמדביר המבצע הדברת טרמיטים אצלכם בבית שיציג בפניכם רישיון הדברה אותו קיבל מהמשרד להגנת הסביבה וכן דירשו לקבל אישור על ביצוע ההדברה. אישור זה יהווה כתב אחריות ביניכם לבין המדביר התוחם את משך הזמן בו

הדברת מזיקים

שבוצעה בביתכם וסביבתכם תהיה יעילה ומתי יש לחזור ולבצע שוב הדברה.

 אם גם אתם סובלים מטרמיטים שמפוררים לכם את הבית, אתם מוזמנים לפנות לאגרוטל הדברות לקבלת ייעוץ והדברה במחירים אטרקטיביים.

הדברת טרמיטים מקצועית
הדברת טרמיטים מקצועית