הרחקת יונים באשדוד

יונה – סמל השלום האמנם?

יונה היא אולי סמל השלום, אך כאשר להקת יונים בוחרת להשתכן בסביבת ביתכם יכולות ציפורים אלו להפוך למטרד רציני.

יונים מקננות על גגות הבתים ודרות בסביבת המגורים, הן מתמקמות בתוך מסתורי הכביסה, על גבי המזגן, ויושבות על מרזבים. הקושי הטמון בהימצאותן של היונים בסביבתנו נובע מהלשלשת שמזהמת את האזור, מלכלכת את הכביסה הנקייה, החלונות והסביבה הביתית. החמציות של הלשלשת יכולה להסב נזק לציפויי האבן והמתכת ואף לפגוע במשטחי בטון. יתר על כן, הימצאותן של היונים מסכנת את בריאות האדם מאחר וציפורים אלו מהוות מצע לטפילים שונים ויכולות להעביר מחלות ולעורר תגובות אלרגיות. ואל תשכחו מהרעש הבלתי נסבל שיוצרות יונים מקננות.

שירותי הרחקת יונים - אגרוטל הדברות
שירותי הרחקת יונים

הרחקת יונים מקצועית

בענף ההדברה הקדישו מדבירים מקצועיים מחשבה רבה בפיתוח אמצעים של הרחקת יונים מסביבת המגורים. היום עומדים לרשותנו מגוון טכניקות וכלים להברחת יונים – מדובר בשיטות ירוקות שהרי נועדו להרחיקן מהאזור ולא להשמידן.

בין השיטות הפופולאריות של הרחקת יונים נמנות טכניקות של התקנת דוקרנים, רשתות, סלילים, חוטי רטט ומחסומים המותקנים באזורי הנחיתה של היונים ומונעים מהן להתיישב באזור ההתקנה. מבין הדברים הנמנים לעיל בוחרים לרוב באחד בהתחשב בגורמים שונים כגון, אזור ההתקנה (גג, מעקה, אדן החלון וכו'). בנוסף קיימת הרחקת יונים על ידי הדברה אלקטרונית, שכוללת התקנה של מכשירים היוצרים גירויים שאינם נעימים ליונים, וגורמים להם להתרחק מהאזור. בנוסף, ניתן גם להתקין מלכודות, ללכוד את היונים ולהרחיק אותן מביתכם.

אגרוטל הדברות מבצעת הרחקת יונים מקצועית

אגורטל הדברות מתמחה בהרחקת יונים מסביבת מחייה האנושית כבר 30 שנה. לרשותנו עומדים הציוד והשיטות היעילים והמתקדמים ביותר לביצוע של הרחקת יונים אפקטיבית.

בדיוק בניתם בית חדש? אל תחכו שלהקת יונים תבוא לקנן בסביבתכם – הזמינו את שירותי המדבירים המקצועיים שלנו המתמחים בהרחקת יונים ותמנעו את הבעיה עוד בטרם הופעתה.

נמאס לכם ולהקת יונים הומה וגרגורים בלתי פוסקים? הזמינו עכשיו מדביר מקצועי מאגרוטל הדברות ואנו נפטור את הבעיה עבורכם.

אז תגידו שלום ליונת השלום! אגרוטל הדברות  1-800-666-600