אגרוטל הדברות

חברת הדברה מקצועית

מחפשים חברת הדברה מקצועית לביצוע הדברת מזיקים בבית או במשרד? הגעתם למקום הנכון: אגרוטל הדברות כבר 30 שנה פועלת בענף ההדברה ומספקת שירותי הדברה מקצועיים לכל סוגי הלקוחות החל בהדברה לבית וכלה בהדברה לעסקים, מפעלים וענף החקלאות.

למה כדאי לפנות לחברת הדברה מקצועית לביצוע הדברת מזיקים?

הדברת מזיקים על ידי חברת הדברה מקצועית יעילה בהרבה לעומת הדברת מזיקים עצמאית. ישנם מזיקים שקשה יחסית להיפטר מהם בכוחות עצמכם ועל ידי שימוש בתרסיסים ביתיים. תרסיסים להדברת נמלים, ג'וקים ומעופפים למיניהם אומנם מקלים על התופעה ואולי אף מעלימים את המזיק מסביבתכם לתקופה מסוימת אך לרוב, חוזרים המזיקים וממשיכים לשכון בקרבכם.

יתר על כן, מדביר מקצועי יכול להציע מגוון רחב של שיטות להדברה בהתאם להעדפותיהם ולפי היקף המפגע. היום פרט להדברה כימית וריסוס רעלים אפשר להדביר מזיקים באמצעות הדברה אורגנית, הדברה ירוקה וידידותית לסביבה. במספר מקרים יכול המדביר להמליץ לשלב בין מספר שיטות הדברה להגברת יעילותה.

חברת הדברה מקצועית

איך בוחרים מדביר?

בחירת מדביר, בדומה לבחירה של כל איש מקצוע אחר, צריכה להתבסס על ביקורת ותגובות חיוביות של ציבור לקוחותיו. מומלץ להיכנס לאינטרנט ולבצע חיפוש של חוות דעת אודות חברת הדברה שאיתה אתם מתכננים לעבוד. כמו כן, כדאי לשאול מכרים שכבר פנו לשירותי הדברה מקצועיים ולשאול את דעתם על הנושא.

חברת הדברה מקצועית מחויבת לספק לכם תעודת אחריות על הטיפול שנעשה. משך תוקפה של תעודת אחריות נקבע על פי סוג המזיק ומשתנה ממזיק אחד למשנהו. במקרה ומדובר בנמלים תוקפה של תעודת אחריות יהיה אחד, בעוד שאחרי הדברת ג'וקים תקבלו תעודת אחריות התקפה לפרק זמן אחר. אך, ללא קשר בסוג המזיק חייבת להינתן תעודת אחריות – זוהי הערובה לאפקטיביות של ההדברה!

לאור מורכבותו של ענף ההדברה, החומרים הרבים שנעשה בהם שימוש (חלקם רעילים) והידע הנדרש שצריך להיות לכל מדביר ומדביר, מחויבת כל חברת הדברה לעמוד בתקנים שנקבעו על ידי מכון התקנים והמשרד להגנת הסביבה. וודאו כי המדביר שמגיע לבצע אצלכם הדברה על רישיון עבודה בתוקף ומוסמך להדביר את סוג המזיק המסוים המצוי בסביבתכם. זאת, מאחר ולעתים קרובות מוסמך המדביר להדביר רק מזיקים מסוימים בעוד שאין לו הרשאה להדביר מזיקים נוספים.

אגרוטל הדברות חברת הדברה מקצועית

אגרוטל הדברות תשמח לעמוד לשירותכם ולבצע הדברה לכל סוגי המזיקים המצויים בסביבתכם. זוהי אחת החברות הוותיקות בישראל ועתירת הידע בתחום ההדברה. המדבירים המקצועיים שהחברה שולחת אליכם כולם בעלי רישיונות בתוקף ובעלי ידע רב בתחום ההדברה. אנו מתחייבים לאפקטיביות של הטיפול ומעניקים לכם בסיום תעודת אחריות. כמו כן, בטיחות באגרוטל הדברות היא מעל הכול – המדביר מתדרך אתכם בדבר ההתנהגות הבטיחותית בזמן ולאחר ההדברה.

חברת הדברה מקצועית אגרוטל הדברות מזמינה אתכם להיפתר במהירות ממזיקים – 1-800-666-600