הרחקת יונים

הרחקת יונים מקצועית

יונים הן מטרד המצוי בבתים רבים. לעיתים אנחנו נתקלים בחוסר יכולת לפתוח חלון עקב לכלוך ורעש שהיונים מקימות. הן מתנחלות על קצוות של גגות, קולטי שמש, גגות רעפים, צינורות, מרזבים, סורגים, מסתורי כביסה ומנועי מזגן. הן בונות קינים ומטפחות אותם ובדרך,מלכלכות את הסביבה בלשלשלת, נוצות ולעיתים קרובות אף נושאות עליהן קרציוני יונים העוברים לבני אדם ובעלי חיים.אין ספק כי מדובר במציאות מטרידה אשר דורשת טיפול. זה הזמן לבצע הרחקת יונים מקצועית שתביא סוף סוף את השקט המיוחל.

הרחקת יונים מקצועית בדרך הומנית

ישנן כיום מגוון שיטות להרחקת יונים שנחשבות לשיטות הומניות שלא כוללות פגיעה ביונים. לכל אלו שנרתעים חשוב לומר שהשיטות הללו פותחו כך שהן יוכלו להביא לסילוק היונים, מבלי לפגוע בהן כלל. אנו מזמינים אתכם ליצור קשר עם המומחים של אגרוטל כדי שיוכלו לבחון את תנאי השטח שברשותכם ולהתאים עבורכם את השיטה היעילה ביותר של הרחקת יונים. יונים עלולות לשאת איתן מחלות רבות, מעבר למטרד וללכלוך, ולכן יש לטפל בכך ולא להזניח.

פתרונות להרחקת יונים

בין מגוון הפתרונות הקיימים להרחקת יונים ניתן למנות : דוקרנים, רשתות, קפיץ מיוחד ועוד… כדי לבחור את השיטה היעילה והנכונה ביותר עבורכם כדאי להתייעץ עם המומחים של אגרוטל שיבחנו את תנאי השטח שברשותכם ויתאימו לכם את הפתרון המושלם.

 

 

 

הרחקת יונים מקצועית
הרחקת יונים מקצועית

לקבלת פרטים נוספים התקשרו עכשיו לאגרוטל הדברות: 1800-666-600 או במייל: info@agrotal.co.il