הדברת ג'וקים מקצועית

הדברת תיקנים בבית

הדברת תיקנים ע"י חברת הדברה

יש לכם ג'וקים בבית? אתם רואים עקבות של עכברים בכל הבית אבל אתם לא יודעים איך ללכוד את העכבר המסתתר?

חברות הדברה ישמחו לעשות עבורכם את העבודה ולהעניק שירותי הדברת תיקנים ומזיקים אחרים. בישראל ישנם למעלה ממאה חברות הדברה, חלק מהחברות הינן חברות קטנות, מדביר שהוא איש אחד, וחלקן חברות ענק המספקות שירותים גם ללקוחות פרטיים וגם ללקוחות עסקיים, כמו מוסדות וארגונים.

הדברת תיקנים

בחירת חברת הדברה

איך בוחרים חברת הדברה שתספק לכם את השירות הטוב שאתם מחפשים?

בדקו אם יש להם הרשאות ואישורים מוסמכים על מנת להיות מדבירים בפועל, בדקו האם הם עסק מורשה וטוב או שמא מדובר בגוף המחלק חשבוניות פקטיביות.

דרשו אחריות: לא כל חברות ההדברה מספקות אחריות להדברה שלהם, דרשו אחריות על ההדברה, כמו כן, אל תפלו בפח, תעדו בכתב את הצעת המחיר, ופרטים נוספים כמו כמה ימי עסקים במקסימום יגיע המדביר שנית במקרה של חזרה של התופעה שעבורה הוזמן ההדברה מלכתחילה. אל תמצאו את עצמכם מקבלים תשובה שההדברה תגיע רק בעוד שבועיים לאחר שגילתם ששום דבר לא קרה בהדברה האחרונה.

לעולם, אבל לעולם אל תסמכו על אף אחד שמציע לכם להישאר מחוץ לבית בזמן שהוא מבצע הדברת תיקנים. פעולת ההדברה אמנם לא בריאה באופן כללי, אך אם תיקחו מגבת ותשימו על האף והפה לא יקרה לכם כלום, לעומת זאת אם תשאירו את החפצים שלכם לבד עם המדביר שלכם, ייתכן מאוד שהחפצים כבר לא יהיו כל כך שלכם. לכן לא משנה עד כמה הוא חמוד, או כמה החיוך שלו גדול והחברה שלו מקצועית, אינכם באמת מכירים את אותו המדביר. אל תוותרו גם אם מנסים כמעט בכוח להסביר לכם שזה מסוכן, זה לא. שורה תחתונה: בצעו הדברת ג'וקים רק אצל מדביר מוסמך.

נסו לקבל המלצות מחברים לחברה שעשתה לכם שירות מצוין, זה לעולם לא מזיק. לא לחינם אמרו חכמנו זיכרונם לברכה "אין חכם מבעל ניסיון", לא משנה כמה פרסומות יש לבעל העסק, שירות מקצועי אחד שווה הרבה אבל הרבה יותר מכל פרסומת.

אל תתייאשו, משימת חיפוש אחרי שירותי הדברה מקצועיים עלולים לייאש, למרות זאת עדיף שלא להתייאש ולהמשיך ולחפש בצורה מקצועית על פי מה שכתבנו, כך תיהנו לטווח רחוק מתוצאות יעילות וטובות.

 השקט המיוחל. לקבלת פרטים נוספים על הדברת תיקנים התקשרו עכשיו לאגרוטל הדברות: 1800-666-600 או במייל: info@agrotal.co.il