אגרוטל הדברות

הדברת נמלים מחיר

הדברת נמלים מחיר הגיוני

שמתם לב שעל השיש ישנה קבוצת נמלים ופגשתם כמה מהם על הרצפה והקירות בחלק מחדרי הבית? הדברת נמלים אקטואלית במיוחד בחודשי הקיץ החמים. הטמפרטורות עולות, הנמלים יוצאים מהחורים והסדקים שבקירות ומתפשטים ברחבי הבית. על ידי הדברת נמלים אפשר להיפטר ממזיקים אלו ביעילות. למתעניינים אודות מחירי הדברת נמלים, אגרוטל הדברות מציעה את שירותי הדברה אפקטיביים במחירים שפויים.

הדברת נמלים מחיר

מהם מחירי הדברת נמלים?

מחירי הדברת יכולים לנוע מ- 150 ₪ ועד למספר מאות שקלים. מחיר הדברת נמלים נקבע בהתחשב בגודל הבית, שטחו, ומספר החדרים בו. כמו כן, הדברת נמלים מחיר הביצוע הינו פועל יוצא של גודל המפגע והיקף בעיית הנמלים וחומרתה. כמו כן, סוג ההדברה, חומרי ההדברה בהם נעשה שימוש והשיטה שננקטת לחיסולם – אלו דברים נוספים הקובעים את מחיר ההדברה. הדברת נמלים נעשית לרוב באמצעות ריסוס של חומרי הדברה כימיים ופעמים תכופות בוחרים המדבירים לשלב את הריסוס עם שיטת הפיתיונות הרעילים המפוזרים באזור הבית והנישאים לתוך הקן על ידי הנמלים ומביאים בכך להשמדתו. כמו כן, לצד הדברת נמלים כימיים פותחו לאחרונה שיטות הדברת נמלים ירוקות העושות שימוש בחומרים טבעיים שנועדו לעשות את העבודה. הדברה ירוקה בדרך כלל יקרה יותר מהדברה כימית ויעילותה מוגבלת בזמן מצומצם יותר, אך הדברה זו מומלצת מאחר ואינה כרוכה בפיזור רעלים ואינה טומנת בחובה פגיעה בסביבתית.

אגרוטל הדברות 30 שנה בתחום הדברה מספקת שירותי הדברת מקצועיים להדברת נמלים במחירים הגיוניים. מדבירים של אגרוטל הדברות כולם בעלי תעודות הסמכה ורישיון לביצוע הדברת נמלים מטעם המשרד להגנת הסביבה כך שהיו בטוחים כי ההדברה שתבוצע בביתכם תהיה בטיחותית. כמו כן, בסיום הנכם מקבלים תעודת אחריות על ביצוע ההדברה שמבטיחה כי אכן ההדברה בוצעה ביעילות והנמלים הושמדו.

הדברת מזיקים מחירים בחברת הדברות

אגרוטל הדברות מבצעת הדברת מזיקים נוספים פרט לנמלים: הדברת טרמיטים, הדברת מכרסמים, הדברת ג'וקים, הרחקת יונים ועוד. מחירי הדברת מזיקים משתנים בהתאם לסוג המזיק, שיטת ההדברה, חומרת הבעיה וגודל שטח ההדברה. באגרוטל הדברות – חברת הדברה מקצועית מחירי ההדברה הגיוניים ואטרקטיביים במיוחד. מומלץ מאוד לבצע הדברת מזיקים בחודשי הקיץ על מנת למנוע את החמרת הבעיה ולעבור את הקיץ ללא מזיקים ונמלים.

לבירורים נוספים חייגו לאגורטל הדברות – 1-800-666-600