ריסוס מזיקים אגרוטל הדברות

הדברת מזיקים לעסקים

מזיקים בבתי עסק ומפעלים

מזיקים יכולים להפוך למכה אמתית כאשר מופיעים בבית עסק. אף אחד לא אוהב מזיקים: לא העובדים שבאים יום יום לעבודה ופוגשים בג'וקים במטבחון, לא המעסיקים שמתחילים להרגיש שהעסק שלהם הפך לבית גידול של חיות מחמד לא רצויות ובטח לא הלקוחות שבאים למשרד לקבל שירות או לרכוש מוצר ורואים את המזיקים – לא מעביר רושם טוב…

הדברת מזיקים
הדברת מזיקים לעסקים

בעיית המזיקים הופכת לאקוטית יותר כאשר זהו עסק שעוסק בתחום המזון: מסעדות, גני אירועים, מפעלי מזון… המזיקים מעבירים מחלות זיהומיות מסוכנות – אסור שהם יבואו במגע עם המזון, ולכן יש לטפל בבעיה בהקדם האפשרי. גם המוניטין של אותו עסק יכול להיפגע קשות במקרה שאחד מהלקוחות שיבקר במקום יהיה עד לתופעה.

גם עסקים בתחום העץ יכולים להיפגע חזק מאוד במקרה של הופעת טרמיטים וחרקי עץ. מושבה של טרמיטים יכולה להשמיד את כל המלאי של העץ או הריהוט של העסק.

הדברת מזיקים

הדברת מזיקים עם אגרוטל הדברות

חברת אגרוטל בעלת ניסיון רב במתן טיפול למזיקים עבור עסקים. הדברת מזיקים באזורים בהם נאגר מזון דורשת מומחיות מיוחדת מצד המדביר. המדבירים של אגרוטל מתדרכים את בעל העסק כיצד עליו לנהוג במזון שברשותו ומבצעים את ההדברה באופן שחומרי ההדברה לא יבואו במגע עם המזון ולא יפגעו בו.

בין סוגי ההדברה הנפוצים במפעלי מזון נמנים: הדברת נמלים, הדברת חולדות והדברת תיקנים.

להזמנת הדברת מזיקים וריסוס לעסקים בחברת אגרוטל הדברות תוכלו לחייג למספר – 1-800-666-600