הדברה בבית

הדברת מזיקים בבית

הדברת מזיקים מניעתית

המזיקים מציפים לכם את הבית? אין מנוס מלבצע הדברה ולמגר את התופעה כליל. אך לפני זה חשוב שתדעו: טיפולי מניעה נגד מזיקים הם הכלי הנכון והחכם ביותר להתגברות על בעיית המזיקים בבית.

הרעיון שעומד מאחורי טיפולי מניעה הוא לא להביא את תופעת המזיקים בבית למצב קטסטרופלי ולהתמודד עם הבעיה בעודה קטנת ממדים.
טיפולי מניעה נגד מזיקים טומנים בחובם שמירה על סדר וניקיון בבית, ריקון תדיר של פחי אשפה, שמירה של מוצרי מזון בתוך במקרר, והקפדה על ניקיונם והיעדר של מים עומדים בפתחי הביוב והניזוק.

מצליחים לשמור על בית נקי ומסודר? כל הכבוד! הסיכוי להופעתם של המזיקים בבית הוא כבר קטן יותר.

מה אפשר לעשות בנוסף? על מנת למזער את הסיכוי להופעת המזיקים בבית מומלץ באופן תקופתי לבצע הדברה מניעתית באמצעות חומרי הדברה ותרסיסים לשימוש עצמאי או על ידי פניה לחברת הדברה מקצועית. חברות הדברה ייבצעו בביתכם הדברת מנע באמצעות חומרי הדברה שלא ניתנים לשימוש של קהל הרחב – חומרי הדברה אלו מאושרים להדברה על ידי גורמים מוסמכים בלבד בשל רעילותם ומאחר והשימוש בהם מחייב ניסיון וידע רב בתחום הדברה. חומרי הדברה של מדבירים מקצועיים אפקטיביים יותר ומקטינים במידה משמעותית ביותר את הסבירות שהמזיקים יתקפו את ביתכם במהלך העונה. מדביר מוסמך יתדרך אתכם לגבי התנהלות בטיחותית בזמן ההדברה – הקפדה על כללי הזהירות היא אלף בית באגרוטל הדברות – חברה המספקת שירותי הדברה מקצועיים כבר 30 שנה.

הדברת מזיקים בבית

ואם כבר יש מזיקים – מה עושים?

נמלים ומקקים הפכו לאורחי קבע בבית? זבובים ויתושים מזמזמים לכם באוזן? החתול שלכם כבר שבוע אורב לעכבר שמסתתר מתחת למקרר? במידה ומצאתם את עצמכם במצב כזה אל תחכו – פנו מיד לחברת הדברה מקצועית שמבינה עניין בתחום.

הדברת מזיקים בבית על ידי אגרוטל הדברות

אגרוטל הדברות כבר 30 שנה מספקת שירותי הדברה לבית בכול רחבי הארץ ופוטרת אתכם מבעיית המזיקים.
טיפול יסודי של הדברת מזיקים בבית כולל מגוון שיטות החל בריסוס כימי או אורגני וכלה בשיטת הפיתיונות ושיטות אלקטרוניות להרחקת מזיקים באמצעות מכשירים היוצרים גירויים המעודדים את המזיקים להתרחק מסביבת המגורים.

צוות מדבירים מוסמך מטעם המשרד להגנת הסביבה מוכן ומזומן לסלק ולהשמיד את כל סוגי המזיקים השוהים בביתכם.

התקשרו עכשיו – 1-800-666-600