הדברת מוסדות

הדברת מוסדות חינוך ומוסדות שלטון

כמו שלא נעים לפתוח את ארון המטבח בבית ולהיתקל בתיקן ענק ומפחיד, כך גם לא נעים להסתובב במסדרונות האוניברסיטה כשעל הרצפה משוטטים שיירות של נמלים או עכברים. על מנת שכל מוסד ציבורי או פרטי ישמור על עצמו נקי ממזיקים, עליו לבצע הדברת מוסדות אחת לכמה זמן שתעשה על ידי חברת הדברה מנוסה.

הדברת מוסדות

הדברה בתי ספר

בתי ספר זקוקים להדברה מדי פעם מאחר וילדים נוטים להשאיר מזון במקומות רבים בלי לשים לב, לשפוך שתייה מתוקה על הרצפה מבלי לנקות אחריהם וכדומה. בנוסף, ילדים רגישים יותר לנזקים הבריאותיים שעלולים להיגרם להם כתוצאה מנוכחות של מזיקים בשטח ויש לשאוף להגן עליהם מכל משמר.

הדברה באוניברסיטאות ומכללות

גופים ציבוריים להשכלה גבוהה כגון אלה הינם גופים ייצוגיים המארחים מרצים זרים ואנשים מכובדים מכל העולם ויש לדאוג לכך שהם יהיו מצוחצחים, מזמיני פנים וישאירו רושם טוב על המבקרים בהםומלבד זאתלסטודנטים היקרים ודאי לא יהיה קל להתרכז בדברי המרצה אם יהיו מזיקים בסביבה או ליהנות מהפסקת האוכל אם מזנון האוניברסיטה ישרוץ בתיקנים.

הדברה במתנ"סים

גם את המתנס"ים פוקדים ילדים רבים ויש בהם תנועה ערה שעות רבות מדי יום, הדברה מקצועית היא חיונית לכל מתנ"ס או מרכז תרבות.

הדברה במרפאות קופות חולים


היכן שנמצאים אנשים חולים, יש לשמור על המקום נקי ממזיקים בצורה כפולה ומכופלת מכל מקום אחר. חולים רגישים ביותר לזיהומים שיכולים להיגרם בקלות עם המצאות של חתולים מוזנחים בבית החולים, עכברים וכדומה. כל מרפאה פרטית, קופת חולים או בית חולים אחראי לדאוג לחולים שלו ועל כן איננו יכול להימנע משירותי הדברה מוסדות בעת הצורך.

הדברה באולמות אירועים

זוגות החולמים ומתכננים את יום החתונה שלהם חודשים על גבי חודשים ודאי יתעצבו לגלות מזיקים בזמן האירוע שלהם שיבריחו את האורחים וימנעו מהם מלאכול את מנות האוכל היקרות המוגשות להם. בנוסף, כבעלי עסק, הדבר האחרון שתרצו שיהיה לכם זה מזיקים! השמועה על נמלים או חולדות תרוץ מפה לאוזן במהירות הבזק, ובתוך זמן קצר מאוד תוכחו לדעת שאיש אינו פוקד את המקום שלכם להזמנת אירוע

חברת אגרוטל מתמחה בהדברת מזיקים על כל הסוגים והמינים: הדברת מעופפים, תיקנים ונמלים, סילוק מכרסמים מהשטח ועוד ועוד. הביאו גאווה למוסד שלכם ושימרו עליו נקי מכל מזיק!

אז אין מקום להסס, צרו עימנו קשר עוד היום ונבצע עבורכם שירות ברמה שלא הכרתם, להזמנות חייגו 1-800-666-600