הדברת יתושים בישראל

הדברת יתושים בישראל

מזמזמים לכם באוזן?

למרות שיתושים בישראל לא מסוכנים כמו יתושים באפריקה ואזורים הטרופיים של כדור הארץ המעבירים מחלות נגיפיות ומסוכנות שעשויות לגרום אף למוות, עדיין מהווים היתושים מטרד וגורמים לנו לאי נוחות רבה.

עקיצות של יתושים מתנפחות ומגרדות, אנו לא ישנים טוב בלילה כששומעים ליד האוזן זמזום מרגיז של יתוש. סימני עקיצות של יתושים עשויים להזדהם או לגרום לתגובה אלרגית או דלקתית באזור העקיצה.

הדברת יתושים בישראל
הדברת יתושים בישראל

הדברת יתושים מקצועית

באגרוטל הדברות מיישמים את שיטות ההדברה המתקדמות ביותר של הדברת יתושים.
מומחי אגרוטל הדברות ממליצים על מספר אמצעים אפקטיביים שיסייעו להדביר ולהרחיק את היתושים ביעילות.
ראשית כל, מומלץ להתקין רשתות צפופות על כל החלונות בבית (התקנה רק על חלק מהחלונות לא תפתור את הבעיה, שהרי ימצאו היתושים את דרכם אל ביתכם מחלון שהרשת לא הותקנה בו).

שנית, מאחר ויתושים נמשכים למקורות של מים עומדים ומטילים בסביבתם את ביציהם, במידה ויש בסביבתכם מקור מים כזה יש לקחת בחשבון את הופעתם של היתושים באזור.
למשל, אם בגינתכם ישנה בריכת דגים או בריכת נוי, אם מרתף ביתכם מוצף במים או  מכלי מים פזורים בסמוך לבית – יש להקפיד על ניקוי הצמחייה באזור המים (כך תתאפשר חשיפה של המים לקרני השמש שיחממו אותם ויהפכו אותם לחמים מדי עבור זחלי היתושים).
ייבוש ושאיבה של מי המרתף העומדים לצד תיקון של דליפות ונזילות גם הם יועילו למזעור התופעה.

וכמובן, ריסוס נגד יתושים של חומרי הדברה כימיים שניתנים לרכישה בחנויות לנוחיותם של הצרכנים הם אמצעי אפקטיבי למלחמה ביתושים. מכשירים אלקטרוניים הדוחים את היתושים – גם הם יכולים לעזור. ואם בכול זאת נעקצתם תכשירי הרגעה יפחיתו את תחושת הגרד.

ולאלה המעדיפים לא להשתמש בחומרי הדברה כימיים, קיימים גם תכשירים אורגניים להרחקת יתושים המבוססים על מרכיבים טבעיים ללא רעלנים.

אגרוטל הדברות עומדים לרשותכם לצורך הדברת יתושים מקצועית. מדבירנו המקצועיים יסייעו לזהו את מוקדי הבעיה, את מקורות הדגירה של היתושים, ולייבשם. כמו כן, נספק פתרונות משלימים להגנה מקיפה מפני היתושים. לרשותנו עומד מלאי רחב של מכשירים אלקטרוניים אפקטיביים, תכשירים הדוחים יתושים, מלכודות יתושים ועוד.

הגיע הזמן שתפסיקו להתגרד ולסבול מעקיצות – אל תתנו ליתושים לזמזם לכם באוזן! התקשרו לאגרוטל הדברות 1-800-666-600