חברת הדברה

הדברת ג'וקים

הדברת ג'וקים או תיקנים בשמם האחר

הדברת ג'וקים אין דבר יותר מטריד מג'וק המופיע לך באמצע המטבח או נורא מכל באמבטיה כשאת והוא נמצאים בהתייחדות גמורה עם דלת סגורה, אז רגע לפני שהסיוט מהקיץ שעבר.

הדברת ג'וקים

אין דבר יותר מטריד מג'וק המופיע לך באמצע המטבח או נורא מכל באמבטיה כשאת והוא נמצאים בהתייחדות גמורה עם דלת סגורה, אז רגע לפני שהסיוט מהקיץ שעבר חוזר, זה הזמן לוודא הדברת מזיקים בצורה הרמטית לפני תחילת הקיץ, כך הג'וקים אפילו לא יכנסו אלייך הביתה מלכתחילה.

ג'וקים הינם חרק שחלקם מעופפים, אוכלי כל המגיעים לגודל של עד עשרה סנטימטרים, הם מטילים ביצים בכל מיני חורים ומקומות לחים ומוצלים בבית, ומאפשרים לצאצאים שלהם להופיע עוד ועוד פעמים, כך שהסיוט כשרואים אחד הוא הידיעה שיש עוד כמה.

הג'וקים מגיעים אלינו בכל דרך אפשרית, אם אתם מסעדה, הג'וק יכול להיכנס אפילו דרך קרטונים שחברות אחרות, ספקים מביאים לכם, כך שזה לא משנה אם אתם הכי נקיים בעולם, הג'וק כבר ימצא את דרכו האטרקטיבית למטבח שלכם.

הדברה ג'וקים
הדברה ג'וקים

הג'וקים עשויים להגיע גם דרך צנרת הביוב במקלחת או דרך החלונות.

בכל מקרה, כאשר הג'וק נכנס, הוא נכנס על מנת להישאר ולהתרבות. הג'וקים נחשבים לאחת החיות עם יכולת ההישרדות הגדולה ביותר, הם לא בוחלים בשום דבר בדרך להצלחת ההתרבות שלהם. חרקים אלו נמצאים למעשה בכל יבשה בעולם למעט אנטרקטיקה, הקור הוא הדבר הטבעי היחידי שעוד עוצר אותם.

הדברה של ג'וקים חייבת להיעשות בצורה מקצועית על ידי מיטב המומחים בתחום הדברה, לא כל אחד שטוען שהוא יודע להדביר חרקים וג'וקים הוא אכן מומחה אמיתי, רוב האנשים רק טוענים להיות כל כך טובים, אולם אחרי שהם עוזבים איכות החומר שלהם נעלמת, וכל שנותר הוא ריח מעיק.

שימו לב:

הדברת גו'קים היא לא משחק ילדים, לא כל אחד יכול להדביר ג'וקים בצורה מקצועית ובטוחה, החומרים בהם מדבירים משתמשים הם רעילים, אולם ישנם חומרים המפורסמים על ידי משרד הבריאות כחומרים בהם אסור לעשות שימוש כלל בעת ההדברה. 
לכן חשוב מאוד שבזמן הבדיקה איזה מדביר להזמין ואיזה לא תעשו בדיקה מקיפה ויסודית, האם שירותי הדברה אותם אתם מקבלים הם לא רק אפקטיביים אלא גם בטוחים, בפרט כאשר מדובר בבית בו יש ילדים או זקנים.

 השקט המיוחל. לקבלת פרטים נוספים התקשרו עכשיו לאגרוטל הדברות: 1800-666-600 או במייל: info@agrotal.co.il 

מאמרים נוספים

הדברת תיקנים בבית לחץ כאן