אגרוטל הדברות

הדברת ג'וקים מקצועית

מוצאים את עצמכם מסתובבים עם נעל בית ביד ומכפכפים ג'וקים על ימין ועל שמאל? הגיע הזמן לשים לזה קץ ולפנות לשירותי הדברה של אגורטל – החברה הוותיקה והמוכרת בענף ההדברה.

ג'וקים ותיקנים בכול מקום

ג'וק הוא אחד המזיקים הנפוצים והוותיקים המוכרים לאנושות. ג'וקים שורצים כמעט בכול מקום בעולם וישראל איננה יוצאת דופן: אפשר לפגוש במספר זנים של תיקנים, ג'וקים ומקקים בכול רחבי הארץ. הג'וקים מתרבים במהירות ומתאפיינים בכושר השרדות והסתגלות יוצאי דופן, ולכן כל כך קשה להיפטר מהם.

הג'וקים מוצאים את דרכם אל ביתנו בקלות וברגע שאתם אוטמים פתח אחד מוצאים התיקנים דרך חלופית לחדור פנימה – דרך החלון, המזגן, פתחי הניקוז והביוב, הם שוכנים בתוך בקעים בקירות, מסתתרים מאחורי הארונות, מטילים שם את ביציהם ומסרבים בתוקף לעזוב את הבית.

הדברת ג'וקים מקצועית

איך מונעים ג'וקים?

באופן כללי שמירה על ניקיון וסדר בבית יכולים לעזור אך אין בהם די כדי למנוע את התופעה לחלוטין. גם הדברה עצמאית על ידי תרסיסים לשימוש אישי יכולים להוות כלי התמודדות לא רע נגד מקקים, אך מיגור התופעה בצורה מושלמת מצריכה את נוכחותו של צוות הדברה מקצועי.

הדברת ג'וקים מקצועית בחברת הדברה

הזעיקו מדבירים מקצועיים מטעם אגרוטל הדברות. המדבירים מבצעים הדברה יסודית, והידע והניסיון רב מסייעים להם בבחירת שיטת הדברה המתאימה ביותר. יתר על כן, במידה ומצויים באזור מזיקים נוספים, הצוות המקצועי של אגרוטל יפטור אתכם גם מנוכחותם: הדברת נמלים, הדברת טרמיטים, הרחקת יונים או כל שירות הדברה אחר נגד מיני המזיקים השונים.

בטיחות מעל הכול

אגרוטל הדברות מציבה את נושא הבטיחות בקדמת הבמה. החברה משתמש רק בחומרים שאושרו על ידי המשרד להגנת הסביבה ומבצע תכנון מדויק של מהלך ההדברה והמינון הדרוש לאפקט המיטבי. בנוסף, מדבירים מקצועיים של אגרוטל עורכים תדרוך לבני הבית ומסבירים על התנהלות נכונה במהלך ואחרי ההדברה.

במקביל להדברה כימית וריסוס רעלנים מתמקדת החברה בטכניקות ירוקות של הדברה ידידותית לסביבה שאינה פוגעת באיש פרט למזיק הטורדני.

הניחו את הכפכף בצד והזמינו שירותי הדברה של חברה מקצועית – אגורטל הדברות לביצוע הדברת ג'וקים מקצועית – 1-800-666-600