הדברה אלקטרונית

הדברה מקצועית

מדביר מוסמך לביצוע הדברה מקצועית

הדברת מזיקים, הרחקה ומניעת הופעתם צריכה להתבצע אך ורק על ידי גורם מקצועי – מדביר מוסמך. תמיד אפשר לנסות לעשות הדברה עצמאית על ידי חומרי הדברה העומדים לרשותם של הצרכנים בחנויות, אך היעילות שלהם פחותה מחומרי הדברה מקצועיים והעמידות שלהם מוגבלת לטווח קצר. לכן אם ברצונכם לשים קץ למזיקים בבית ובגינה וכן לבצע הדברה בטיחותית וידידותית לסביבה כדאי מאוד לפנות לחברה המספקת שירותי הדברה מקצועית.

בעלי מקצוע מטעם אגרוטל הדברות מוסמכים מטעם המשרד להגנת הסביבה לבצע הדברת מזיקים מקצועית לכל סוגי המזיקים: הדברת נמלים, הדברת טרמיטים וחרקי עץ, תיקנים וג'וקים, מעופפים, עש ומזיקים אחרים.

הדברה מקצועית

הדברה מקצועית שמה דגש על בטיחות

הדברה מקצועית טובה במיוחד למי שזקוק להדברת מזיקים בבית בו מתגוררות נשים בהריון, תינוקות, ילדים וחיות מחמד. הדברה בקרבתם דורשת זהירות מרובה ומקצועיות בשל פגיעותם הרבה. הדברה על ידי גורם לא מוסמך עשויה לגרום לנזק בריאותי ואף להוביל לאסון. הדברה מקצועית לוקחת בחשבון את התנאים המשתנים של פני השטח, את היקף בעיית המזיקים ומתאימה את שיטת ההדברה לגודל המפגע ושמה דגש על בטיחות. מדבירים של אגרוטל הדברות מבצעים הדברה אורגנית והדברה ירוקה בהם נעשה שימוש רק בחומרים טבעיים שאינם מכילים רעלנים מסוכנים שיכולים לפגוע במישהו פרט למזיקים.

הדברה מקצועית בקיץ

קיץ הוא תקופה קשה בגלל הכמות הגדולה של המזיקים שמגיעים בעונה זאת. אגרוטל הדברות מצטיינת בביצוע של הדברה מונעת שממזערת את הסיכוי למכת מזיקים במשך העונה, לכן מאוד כדאי לבצע אותה עוד לפני שהקיץ מגיע לשיאו.

הרחקת מזיקים

קיימת קבוצה של מזיקים דוגמת יונים, עטלפים ומכרסמים שלא רצוי להשמידם. אגרוטל הדברות מבצעת הרחקה של מזיקים אלו במגוון טכניקות. למשל, על ידי מכשירים אלקטרוניים או מלכודות אפשר ללכוד או להבריח את הגורמים הבלתי רצויים מסביבתו של האדם. זוהי טכניקה הומאנית יותר ולכן גם מבורכת בעייני רבים שאינם רוצים לקטול מזיקים אלא מעדיפים פשוט לגרום להם לתפוס מרחק מביתם.

הדברה

שמרו על בטיחותכם ופנו לשירותי הדברה מקצועית בחברת אגרוטל הדברות! 1-800-666-600