הדברת עצי פרי

עצי פרי הם עצים הרגישים יותר למזיקים ולמחלות. גם החקלאים יודעים זאת ולכן הם משתמשים באמצעי הדברה שונים. על מנת להדביר מטעי עצי פרי ופרדסים יש לנקוט באסטרטגית הדברה שונה מזו הנהוגה בגינות פרטיות. בגינות הפרטיות יש מעט מאוד עצי פרי, לכן הדברת עצי פרי בגינות פרטיות תתבצע באופן נקודתי. הדברת מטעים ופרדסים היא שונה כיוון שהיא חולשת על חלקות שלמות בשטחים גדולים.

אגרוטל הדברה שירותי הדברה מקצועיים

הדברת עצי פרי בגינות פרטיות

בניינים משותפים ובתים פרטיים מוקפים בדרך כלל בשטחים המיועדים לגינות. אנו נראה רמות שונות של פיתוח וגינון מסביב לבתים או לבניינים המשותפים. יש המשקיעים בדשא, שיחים ופרחים, ויש הנוטעים עצי צל, עצי נוי ועצי פרי. עצי פרי הם עונתיים הנותנים את פרותיהם בחודשים מסוימים בשנה. כאשר אנו מזהים מזיקים על גזע העץ, הענפים והעלים יש לדאוג לבצע הדברת עצי פרי בזמן. המזיקים עוברים מעץ אחד לשני, תוקפים את הפרות ומכרסמים את העלים. בכדי שניתן יהיה ליהנות מהגינה ומהפרי ובכדי למנוע נזק גדול יותר, הדברה מידית מהווה פתרון מהיר לטווח הקצר ולטווח הארוך. אנחנו באגרוטל חברת הדברה מתמחים במגוון סוגי הדברה המתאימים למזיקים שונים. גם בגינות פרטיות בבתים צמודי קרקע וגם בגינות של בניינים משותפים ברשויות המקומיות, ניתן לבצע פעולות הדברה על ידי מדבירים מקצועיים. ישנה אפשרות גם לרכוש את החומרים המתאימים ולבצע הדברה בעצמיכם לאחר הדרכה וייעוץ.

הדברת עצי פרי בשטחים ציבוריים 

רשויות מקומיות רבות שותלות עצי פרי בשטחים ציבורים. אנו רואים לא מעט הדרים, עצי זית, רימונים וכדומה. תחזוקה נכונה של עצי הפרי, גיזום והדברה מבטיחים עצי פרי בריאים ומלבלבים לשנים רבות. במיוחד בתקופה זו של השנה, כאשר מציינים את ט"ו בשבט, שמים דגש רב על הצומח. ישנה חשיבות רבה לאדריכלות הנוף בכניסות ליישובים ובשטחים הציבוריים ברשויות. כאשר מזיקים תוקפים את עצי הפרי, הם ממשיכים לתקוף את יתר העצים והצמחייה הקרובה. על כן, יש לטפל ולהדביר בזמן על מנת למנוע התפשטות של המזיקים. אנו ממליצים על הדברה ירוקה בחלק מן המקרים אשר אינה עשה שימוש בכימיקלים כל שהם.

הדברת ברחשים במטבח

ברחשים במטבח הם תופעה טורדנית ומציקה. הם אמנם קטנים ולא תמיד עוקצים, אך הנוכחות שלהם באוויר מפריעה לאורח חיים תקין. ברחשים נמשכים למקורות מים ונוהגים לנחות בצלחות האוכל בדיוק בזמן הארוחה. הם מתעופפים לנו מול העיניים ומתרבים במהירות. אנחנו באגרוטל חברת  הדברה מתמחים בכל סוגי ההדברות, לרבות הדברת מעופפים שהוא תחום מאתגר ורבים נמנעים מלטפל בו.

איך להימנע מתופעת ברחשים במטבח

המעופפים הטורדניים מגיעים אלינו ונכנסים לתוך הבית בעיקר בחילופי עונות או כאשר מאוד חם בחוץ. אנו נראה ריבוי של ברחשים באוויר בימי חמסין. עונות מעבר מאופיינות במזג אוויר הפכפך ובימי שרב לפרקים. תופעת ברחשים במטבח נוצרת כאשר הברחשים מחפשים מקורות שתייה ומזון וטמפרטורה קרירה ולחה. הבית מספק לברחשים טמפרטורה קרה ביחס לטמפרטורה החמה השוררת בחוץ. בנוסף, הם מתיישבים באזור המטבח ליד מקורות המים. אנו נראה ריבוי של ברחשים על כוס שנשכחה בכיור ובה שאריות משקה, על קערת פרות על שולחן האוכל או סביבי פירורים שנותרו על השיש. במקרה זה אנו ממליצים על הדברה אלקטרונית שהיא הדברה ידידותית לסביבה. אין בה כימיקלים כלל, היא אינה מסוכנת ומהווה דרך מעולה לטפל בתופעה. מכשירים אלקטרונים מחוברים לחשמל, בעלי תאורה אולטרה סגולית, מושכים אליהם את הברחשים ומדבירים אותם.

ברחשים בגינה ובבית

הברחשים מחפשים סביבה לחה וקרירה וקרבה למקורות מים ומזון. גם בגינה נראה ריבוי של ברחשים בימים מסוימים, הם ניזונים מהפרות על העצים, מהמים בצנרות ההשקיה ומהלחות באוויר. אנחנו באגרוטל הדברות מתמחים בכל סוגי ההדברה ומסוגלים להתמודד עם כל אתגר. מוזמנים ליצור עמנו קשר לקבלת ייעוץ והכוונה ולהזמין הדברה לבית ולגינה לשלל סוגי מזיקים. ניתן להשתמש גם בחוץ במכשיר אלקטרוני להשמדת הרחשים ולפזר דפי מדבקות בגינה המסייעים מאוד להורדת כמות הברחשים באופן משמעותי. כאשר הדברה עם כימיקלים היא רגישה במקרים בהם ישנה הימצאות של ילדים קטנים וחיות מחמד, אנו ממליצים על הדברה ירוקה למניעת תופעות לוואי ורגישויות כתוצאה מהדברה רגילה. יש לדאוג לייבוש מקורות מים בגינה בכדי שלא יתרבו מעופפים ויתושים בגינה.

לייעוץ והכוונה צלצלו: 1-800-666-600

איך להמנע מיתושים בגינה בחורף

תופעת היתושים בגינה הנה אחת התופעות המטרידות ביותר שישנן.
בעונת הקיץ היא בשיאה אך כאשר אינה מטופלת כיאות היא נגררת לעונת החורף ואף הופכת למסוכנת יותר.
ריסוס נגד יתושים בגינה באופן קבוע יבטיח הרחקה של היתושים לאורך זמן, אך יש לחזור על הפעולה מעת לעת בכדי למנוע את ריבוי היתושים בגינה.
גם בגינות פרטיות וגם בגינות ציבוריות יש לנקוט באמצעים זהים להרחקת המטרד ובכדי לאפשר למי שרוצה ליהנות מגינה פתוחה ביום נעים.

מה ידוע לנו על יתושים?

היתושים הם היצורים הקטלניים ביותר על כדור הארץ, המצוידים בחיישני על המסייעים להם למצוא כלי דם.
אנו נוהגים להכריז כי "יתוש עקץ אותי" אך למעשה מי שעוקץ זוהי היתושה, הנקבה.
היתוש הזכר ניזון מצוף הפרחים, בדומה מאוד לפרפרים ואינו מזיק לבני האדם.
היתושה זקוקה לכמויות גבוהות של חלבון להטלת כמה שיותר ביצים ומקור המזון שלה הוא הדם שהיא אוכלת מגופנו.
היתושה מוצצת מגופנו את הדם ובאותה צינורית היא מחדירה לגופנו חומרים המונעים מהדם להיקרש ובכך מגבירה את זרימת הדם.
אנשים מסוימים נוטים להיעקץ יותר ועל כך יעידו מחקרים מדעיים כי היתושות מעדיפות ריחות גוף וזיעה מיוחדים, דרכן הן מזהות את דם האדם כמקור עשיר למזון.
כיוון שבגינות פרטיות וציבוריות מבקרים ילדים בכל הגילאים עם חיות מחמד, אנו ממליצים על הדברה ירוקה לריסוס נגד יתושים בגינה. סוג הדברה זה ידידותי יותר לסביבה ונמצא יעיל ומשיג את מטרתו.

דרכים לביצוע ריסוס נגד יתושים בגינה

כאשר אנו מזהים את הזמזום הבלתי נסבל של היתושים כשאנו יוצאים החוצה, זהו הסימן שצריך להדביר.
הזמזום הזה מסמל לנו כי היתושים התמקמו והקימו מושבה בגינה.
לפני שנתחיל בביצוע ההדברה, יש לוודא כי אין מקורות מים עומדים. במיוחד לאחר הגשמים, המים נוטים להיאסף בתחתיות עציצים, פתחי מרזבים, דלי שנותר בחוץ וכדומה. יש לבצע סריקה בכל אזור הבית והגינה ולזהות מקומות בהם יש התאספות של מים עומדים ולייבש אותם.
בימים חמים לאחר ימי גשם, היתושות מתבייתות על מקורות המים העומדים ומטילות את ביציהן.
יש להיעזר במדביר מוסך עם רישיון לסוגי הדברה שידע כיצד ובאיזה מינון לרסס את הגינה.

הדברת נמלים טבעית

על כך שנמלים הן מטרידות אין כל ויכוח. הן מציקות, מזיקות, פוגעות במזון והורסות כל חלקה טובה שאליה הן מגיעות. הויכוח הגדול הוא דווקא על חומרי ההדברה. בשנים האחרונות קמו מתנגדים רבים לשימוש בחומרי הדברה כימיים מתוך טענה כי הם פוגעים בסביבה וכן מתוך החשש שהם יפגעו בצורה כזו או אחרת בדיירי הבית. הדברת נמלים טבעית הפכה לפופולרית ביותר ומהווה את התשובה לכל מתנגדי שיטות ההדברה המסורתיות. סובלים מנמלים וחוששים מחומרים כימיים? רוצים לשים סוף לבעיית הנמלים אבל לא לפגוע בסביבה על הדרך? בואו לשמוע על שיטות הדברה טבעיות ויעילות אצל המומחים של חברת אגרוטל.

מה היעילות של הדברת נמלים טבעית?

עקב האכילס של ההדברה הטבעית היא יעילותה אשר מוטלת בספק לא פעם. רבים נוטים לחשוב כי כיוון שנעשה שימוש בחומרים טבעיים הדברה ירוקה היא אפקטיבית הרבה פחות. אנחנו בחברת אגרוטל מציעים ללקוחותינו הדברת נמלים טבעית שבאמת עובדת! יש לנו שיטות טבעיות ויעילות במיוחד שמצליחות להתמודד עם הנמלים ולגרום להן לא לשוב יותר לביתכם.

הדברת נמלים טבעית

הדברת נמלים בבית עם ילדים

בכל פעם שמתכננים פעולת הדברה יש לנקוט במשנה זהירות, אולם כשמדובר בבית עם ילדים יש להיזהר אפילו יותר. הדברת נמלים טבעית היא ההדברה הבטוחה ביותר והמתאימה ביותר לבתים עם ילדים. החומרים אינם מהווים סכנה לילדים ויחד עם זאת הם מצליחים לטפל בבעיית הנמלים ביעילות רבה. מה שכן, חשוב להקפיד לבחור בחברה בעלת ניסיון בהדברה טבעית ובכל סוגי הדברה הקיימים. וודאו שהמדבירים של החברה הם מדבירים מוסכמים שעברו את כל ההסמכות הדרושות.

חברת הדברה שעושה הדברה טבעית

חברת אגרוטל פועלת כבר שנים רבות בשוק ההדברה ומתעדכנת כל העת בחידושים ובפיתוחים בתחום. הדברת נמלים טבעית וכן הדברה של מזיקים אחרים בצורה הטבעית היא בין המומחיות הגדולות שלנו. צוות המדבירים המנוסים שלנו מצליח לטפל בנמלים ביעילות רבה תוך שימוש בחומרים טבעיים בלבד.  

איך נפתרים מבעיית נמלים?

סובלים מבעיית נמלים? כבר ניסיתם הכל ואתם מרגישים שהם לעולם לא יעזבו אתכם? אל תאמרו נואש! אנחנו בחברת ההדברה אגרוטל מציעים מגוון פתרונות הדברה יעילים במיוחד ששמים סוף לנמלים. ריסוס נגד נמלים עושים אך ורק אצל מומחים בהדברה שמצוידים בכלים ובחומרים היעילים ביותר והמקצועיים ביותר. כדי לפתור בעיה של נמלים צריך להכיר אותן טוב, צריך לדעת איפה הן הכי אוהבות להיות, למצוא את הקן שלהם ולהבין בדיוק באיזה סוג מדובר ומה החומר שהכי יפעל עליו. אנחנו באגרוטל מתמחים בתשובות לכל השאלות האלו ומציעים ריסוס נגד נמלים שבאמת עובד.

ריסוס נגד נמלים בבתים עם ילדים

רבים מהאנשים נמנעים מלעשות ריסוס בביתם בגלל שנמצאים בו ילדים גדולים וקטנים. ריסוס נגד נמלים בחומרים כימיים בהחלט עלול להיות מסוכן בבית עם ילדים ועלול להוביל למצב שבו לא תוכלו לשהות בבית למשך זמן רב לאחר ההדברה. לחברת אגרוטל ישנו פתרון מתקדם שנקרא הדברה ירוקה ובו אנו מבצעים הדברה בחומרים טבעיים בלבד. זה אומר שהחומרים אינם מזיקים לסביבה או לבני הבית וניתן לשהות בבית מיד לאחר ההדברה. זוהי הדברה יעילה ומתקדמת שהופכת להיות מבוקשת יותר ויותר.

ריסוס נגד נמלים

הדברת נמלים במטבח

המטבח הוא בין המקומות האהובים ביותר על הנמלים ובהחלט אפשר להבין אותן. כל מה שטעים ומריח טוב נמצא שם ומושך אותן לשם ולהטריד את מנוחתם של בעלי הבית. הדברת נמלים במטבח מהווה אתגר שכן מצד אחד צריך לחסל את הנמלים ומצד שני צריך לעשות זאת בזהירות כיוון שמדובר במקום רגיש כל-כך. צוות המדבירים של אגרוטל מתמחה בטיפול בבעיית נמלים במטבח ובשאר חלקי הבית.  

חומר הדברה מומלץ נגד נמלים

ניתן לטפל בבעיית נמלים בעצמכם ולא להסתייע בשירותי חברת הדברה מוסמכת. אמנם לא תמיד זה יעבוד אבל יהיו מקרים שדווקא כן ולכן שווה קודם כל לנסות. הצטיידו בחומר ריסוס נגד נמלים שמאושר לשימוש ביתי אבל גם כזה שיעילותו הוכחה. חפשו את החומרים המקצועיים ביותר , כאלה שמשווקים על-ידי חברות הדברה וכמובן וודאו שהם מאושרים לשימוש ביתי.

נמלים במטבח מה עושים?

המטבח שלנו הוא אחד מהחלקים החשובים ביותר בבית ולמעשה הכל קורה בו. ארוחות מפנקות, נשנושים קלים, שיחות נפש ושיחות קצרות. כשיש נמלים במטבח זה בהחלט פוגע בשגרת החיים שלנו, עלול לגרום לזריקה של מזון לפח ולמטרד לא קטן בכלל. נמלים שפולשות למטבח (בעיקר בקיץ אך למעשה בכל עונות השנה) מטרידות, מעצבנות וגורמות נזק רב. אז מה עושים? פונים למומחים של חברת אגרוטל כדי שיבצעו טיפול יעיל ואפקטיבי ויחזירו את המטבח שלכם למעמד המכובד שלו בתור החלק החשוב ביותר בבית.

פתרונות לבעיית נמלים במטבח

כשמחפשים חומרי הדברה לשימוש במטבח יש לקחת בחשבון שמדובר במקום רגיש. הכוונה היא שכאשר מעורבים מזון ושתייה בסיפור, יש לבחור בקפידה את החומרים שנשתמש בהם. מומלץ להתייעץ עם חברת הדברה בעלת ניסיון בתחום כדי שזו תוכל לספק לכם את פתרון הדברת נמלים הבטוח ביותר לשימוש במטבח. לחברות ההדברה המנוסות והמקצועיות ישנם שלל פתרונות יעילים במיוחד שלא נמכרים בכל מקום. לא כדאי לקחת סיכון ולהשתמש בחומרים שאינם בטוחים לשימוש בסביבת מזון, שכן זה עלול להוביל למצבים מסוכנים.

נמלים במטבח

חומרי הדברה לשימוש ביתי

שוק חומרי ההדברה כיום מציע מגוון אמצעי ריסוס לטיפול בבעיית נמלים במטבח ובשאר חלקי הבית. חלק מהחומרים יהיו יעילים יותר וחלק מהם יהיו יעילים פחות אבל השורה התחתונה היא שהם מותרים על ידי כל אחד בביתו (כמובן שלא לילדים…) חשוב לבחון את חומר ההדברה שאתם רוכשים ולוודא שהוא בטוח לשימוש במטבח ואינו פוגע בכלים ובמזון שנמצא שם.

הדברת נמלים ירוקה

שיטת ההדברה הירוקה הולכת ותופסת תאוצה והינה בין השיטות המבוקשות ביותר להדברת נמלים במטבח. מדובר בשיטה טבעית, שאינה מסוכנת ואינה עושה שימוש בחומרים כימיים. מסיבות אלו ההדברה הירוקה מתאימה במיוחד לפעולה המטבח ובמקומות רגישים מסוג זה. רבים נוטים לחשוב שהדברה ירוקה אינה אפקטיבית ואינה פותרת את בעית הנמלים, אולם למעשה מדובר בטעות. כל עוד מקפידים להזמין חברה מנוסה ומקצועית אין כל סיבה שההדברה לא תהיה יעילה. אנו מזמינים אתכם ליצור קשר עם צוות המדבירים המוסמכים של חברת אגרוטל כדי שיבצעו עבורכם הדברה ירוקה ואפקטיבית.

 

איך מטפלים בבעיית נמלים בבית ?

סובלים מבעית נמלים? אנחנו בהחלט יכולים להבין עד כמה היצור הכל-כך קטן הזה יכול להפר את שלוות החיים. כמה שהן קטנות, ככה הן מציקות ומזיקות. הן פשוט בכל מקום, הורסות מזון, משתלטות על חדרי האמבטיה והשירותים ופוגעות בכל חלקה שאליה הן מגיעות. אז כשיש נמלים בבית מה עושים ? קוראים למדביר כמובן. כלומר אתם יכולים לנסות להדביר בעצמכם, בחומרים שניתן לקנות בכל חנות קרובה לבית, אך לא בטוח שזה יהיה יעיל ובאמת יעשה את העבודה. צרו אתנו קשר וצוות המדבירים המקצועיים של אגרוטל ישמח לסייע לכם להיפטר מהנמלים אחת ולתמיד.

נמלים בבית מה עושים?

האופציה הראשונה, שאותה בהחלט ניתן לבצע בעצמכם, היא ריסוס. כל אחד יכול לעשות בעצמו ריסוס נגד נמלים ולנסות כך להילחם בתופעה. חשוב במיוחד לקרוא בקפידה את ההוראות שעל מיכל הריסוס ולהימנע מריסוס בכלי אוכל ובקירבת ילדים. במקרה שפעולות אלו אינן יעילות מספיק, מומלץ לפנות לגורמים מקצועיים יותר שיסייעו לכם להתמודד בצורה אפקטיבית יותר עם הנמלים העקשניות.

נמלים בבית מה עושים

הדברת נמלים טבעית

שיטה נוספת , שאינה כרוכה בשימוש בחומרי הדברה כימיים, היא השיטה הטבעית. הדברה ירוקה זוהי הדברה שעושה שימוש בחומרים טבעיים ואקולוגיים ואינה מזיקה לסביבה. ברוב המקרים אחרי הדברה שכזו יכולים בני הבית לשהות בו בלא חשש. כיום פועלות בשוק חברות רבות שמבצעות הדברה אקולוגית אולם מומלץ לבחור את אלו שיש להן ניסיון בתחום על מנת שהפעולה תהיה באמת אפקטיבית.

הדברת נמלים מקצועית

אם ניסיתם להיפטר מהנמלים בשיטה הביתית ולא הצלחתם, כנראה שהנמלים שמבקרות אתכם אלו נמלים מהסוג העקשן ביותר. במקרה שניסיתם חומרי ריסוס ביתיים שונים, אך אין כל שיפור, אנו בהחלט ממליצים לפנות להדברה מקצועית. אנחנו בחברת אגרוטל פועלים כבר שנים רבות וארוכות בתחום הדברת הנמלים ונשמח לתרום לכם מניסיוננו ולהשיב לכם את איכות החיים שעבדה לכם. הידע הרב שצברנו והכלים העומדים לרשותנו מסייעים לנו להילחם גם בנמלים החרוצות ביותר ולסייע לבתים רבים להיפטר מבעיית הנמלים אחת ולתמיד. אנחנו יודעים עד כמה נמלים יכולות להיות מטרד ואנו מאמינים שאין שום סיבה לסבול מהן. צרו אתנו קשר לקיץ שקט מנמלים.

 

הדברה לפסח – הדברה יעילה לקראת הקיץ

פסח הוא שעתם היפה של המנקים אך לצערנו גם של החרקים והמזיקים מהסוגים השונים. בכל שנה מחדש, כשהאביב מתקרב אלינו ומשמח אותנו, מתקרבים גם המוני חרקים מטרידים במיוחד שמשמחים אותנו הרבה פחות. בדיוק בגלל זה חג הפסח הוא לא גם הזמן המושלם לניקוין יסודי של הבתים, אלא גם הזמן המדויק ביותר לביצוע הדברות. אנחנו באגרוטל שירותי הדברה נבצע עבורכם הדברה לפסח ולכל ימות השנה. כדי שיהיה לכם שקט וכדי שיהיה לכם אביב וקיץ באמת נעימים.

הדברה לפסח  – איך עושים את זה נכון ?

כדי שפעולת ההדברה שלכם תהיה אפקטיבית עליכם לבחור במדבירים מקצועיים בעלי תעודות והכשרות מתאימות. הדברה מקצועית היא חשובה גם משום שרק הדברה שכזו באמת משיגה תוצאות וגם משום שכך ניתן להיות רגועים שמדובר בהדברה בטוחה ואחראית. הדברה היא עסק רציני שממש לא כדאי להתפשר או לחסוך בו על-ידי בחירה באנשי מקצוע חובבנים. מומלץ לקבוע עם המדבירים שיגיעו לפני הפסח, כך שתוכלו לנקות לאחר לכתם ולקבל את החג בבית נקי ממזיקים.

הדברה לפסח

הדברת נמלים לקראת הקיץ

נהוג לחשוב כי נמלים מגיעות עם הגעת הקיץ, אולם למעשה הן יוצאות מקינן כבר בראשית האביב. מסיבה זו מומלץ לבצע הדברה לפסח גם מפני נמלים. פסח הוא בהחלט העונה המתאימה ביותר לביצוע הדברת נמלים גם אם נדמה לכם שאתם לא סובלים מהן כרגע. חברת אגרוטל שירותי הדברה מתמחה בביצוע הדברת נמלים מקצועית שבאמת משיגה תוצאות ונשמח לייעץ ולסייע גם לכם.

חברת הדברה במרכז

אגרוטל שירותי הדברה פועלת כבר שנים רבות וארוכות בתחום ורכשה לעצמה מוניטין מפואר. אנו מקפידים על העסקת מדבירים מקצועיים ועל הכשרתם המתאימה באופן שוטף. בין מגוון שיטות ההדברה הקיימות אצלנו תוכלו למצוא הדברה ירוקה שעושה שימוש בחומרי הדברה טבעיים והפכה לפופולרית במיוחד. חברת אגרוטל מספקת שירותי הדברה לבתים פרטים ולעסקים במרכז ובמקומות נוספים ברחבי הארץ. שירותי ההדברה שלנו הם מקצועיים במיוחד ומתבצעים תחת אמצעי הבטיחות והתקנים המחמירים ביותר.

כל מה שצריך לדעת אודות הדברת נמלים בבית ובגינה

הדברת נמלים בבית ובגינה 

נמלים בבית עלולה להפוך למכה מעצבנת במיוחד. אפילו אם תצליחו לחסל חלק מהחבורה, ימשיכו עוד חברים לצאת החוצה מחוריהם וימשיכו לעמול בחריצות השמורה רק לנמלה. כאשר באמת רוצים לעשות סוף לסיפור – אין מנוס מהדברה מקצועית.

הדברת נמלים בבית ובגינה

הנמלים נוהגים לחפור לעצמם מחילות בכל מקום וכאשר מזג האוויר מאפשר הם יוצאים בהמוניהם ללקט מזון. הם לא נבהלים מאף אחד ולא נרתעים מאנשים בניגוד למזיקים אחרים. אם לא תמגרו אותם הם ימשיכו להתרבות ולהגיע לדברי המזון שלכם ואתם עלולים לפגוש אותם יום אחד גם בתוך הצלחת שלכם. זה כבר באמת הרבה יותר מידי… אז איך נתפטר מהמכה?

הדברת נמלים בבית

אנשים רבים מנסים לפתור את הבעיה באמצעים ביתיים כמו פיזור גרגירי ציפורן או קינמון יש כאלה המנסים דווקא את קמח התירס, אי אפשר לומר שהם ממש מצליחים לפתור בדרך זו את הבעיה. חברה מקצועית היא זו שתדע לפתור את הבעיה מהשורש. לאתר את קיני הנמלים, להציע להם את הפיתיון הנכון ולגמור עם הסיפור באופן יסודי.

הדברת נמלים בבית ובגינה עם אגרוטל הדברות

מלבד החיים הטובים שהנמלים עושים לעצמם בתוך הבית ובמיוחד במטבח, הם אוהבים לחיות גם בגינות ובחצרות ואפילו בתוך העציצים. שם הם מוצאים את מזונם בשפע. הנזק הנגרם מקיני הנמלים באותם מקומות הוא לא קטן ולכן יש לפעול גם להרחקתם מהגינות, החצרות וכדומה.

אגרוטל הדברות מדבירה את הנמלים בבית וגם בגינה. כאשר החלטתם לחסל את משפחת הנמלים כליל, עליכם לפנות אל אגרוטל הדברות. באגרוטל יציעו לכם את ההדברה המושלמת והמתאימה לבעיה ממנה אתם סובלים.

ההדברה של הנמלים תיעשה באופן כזה

ראשית ייעשה איתור של קיני הנמלים. לא תמיד זה יהיה כל כך קל אבל תסמכו עלינו, אנחנו מנוסים ויודעים לאתר את כל המחתרות שהנמלים חתרו להם מתחת לאפכם. לאחר שאיתרנו את כל אותם מוקדים נפזר פיתיון – חומר גרגרי אותם הם ייקחו איתם אל הקן וזה יוביל להשמדה שלהם. כדי להשלים את המלאכה, נוסיף גם ג'ל מיוחד וחומרי מניעה נוספים.

אם קשה לכם לשמוע על כל החומרים הכימיים והרעילים, נוכל להציע לכם חומרים אורגניים שירחיקו את הנמלים אט אט מהבית שלכם ולא תסבלו מהם יותר.

באגרוטל משתמשים אך ורק בחומרים איכותיים ובמינון הנכון והכול עם כל האישורים והרישיונות הנדרשים הן ממשרד הבריאות והן מהמשרד לאיכות הסביבה.

סובלים מנמלים בבית או בגינה? אל תהססו, פנו אל אגרוטל, הנמלים לא יעזו להתקרב אליכם יותר.

מהו התיקן הגרמני

איך מתפטרים מתיקן גרמני?

התיקן הגרמני זהו חרק די קטן, גודלו יכול להגיע עד 2 ס"מ וצבעו אדום – כתום. התיקן הגרמני מתנחל בביתנו וניזון משאריות מזון כאשר ההעדפה היא על פחמימות. איך מתפטרים מהתיקן הגרמני?

התיקן הגרמני נהנה לחיות באזורים החמימים והנעימים בבית. נוכל למצוא אותו מאחורי המקרר, מאחורי המיקרוגל ואפילו בתוכם… לא נעים לפגוש ג'וק כזה בתוך המרחב הפרטי שלנו וכמובן שעוד יותר לא נעים כאשר הוא נמצא מטייל בתוך המיקרוגל ונהנה מהפירורים שנותרו שם. אז מה עושים?

יש פתרון! מזמינים את חברת אגרוטל המציעה טיפול יעיל של זבנג, וגמרנו! ההדברה המקצועית תסלק את המפגע מהבית במהירות וביעילות.

התיקן הגרמני

כיצד נלחמים בתיקן הגרמני?

אגרוטל מציעה לכל אחד את האפשרות להיפטר מהתיקן הגרמני או מכל מזיק אחר שפלש לו למרחב הפרטי שלנו. אם נתקלתם בתיקן הגרמני שהתנחל לו בביתכם ואף הקים משפחה מסועפת, מהרו וצרו עמנו קשר ואנו נדאג לסלק את המשפחה המתנחלת בכל אמצעי שיתאים לכם. אצלנו מציעים הדברה באמצעות ריסוס הן כטיפול במזיקים קיימים והן כטיפול מונע כדאי שלא יעלה בדעתם של המזיקים לפלוש אל המרחב הפרטי שלכם.

אגרוטל מציעה גם את האפשרות של הדברה ביולוגית שאינה פוגעת כלל בסביבה ועשויה לפתור את הבעיה מהשורש וזאת עם אפשרות לחזור לשגרה מיד לאחר ההדברה בלי הצורך בהמתנה להתפוגגות החומר הרעיל מהבית בדומה להדברה כימית.

צוות אגרוטל מציעים לכם את השירות המושלם:

  • מקצועיות – אנחנו בצוות אגרוטל מבצעים את העבודה במקצועיות רבה בהסתמך על הניסיון העשיר בתחום.
  • חומרים איכותיים – כבקיאים ומנוסים בתחום אנחנו נדע להתאים את החומרים הטובים ביותר בהתאם למזיקים שבביתכם.
  • רישיונות – צוות המדבירים שלנו פועל עם כל הרישיונות המתאימים הן מטעם משרד הבריאות והן מטעם המשרד לאיכות הסביבה.
  • התאמת הריסוס – אנחנו מתאימים באופן מושלם את שיטות ההדברה המתאימות בהתאם לשטח המדובר לאחר אבחון הבעיה ומציאת המקור שלה. הריסוס נעשה במינון המתאים ובחומרים המתאימים.

אז אם גם אצלכם 'קפצו' לביקור אי אלו אורחים בלתי קרואים, פנו אלינו ונשמח להרחיק אותם בכל האמצעים העומדים לרשותנו וכפי בקשתכם. ריסוס כימי או הדברה ביולוגית, והשטח יחזור להיות נקי!