שירותי הדברה לעסקים

הדברה לעסקי מזון

  הדברה לעסקי המזון

הדברה למסעדות
הדברה לעסקי מזון

שירותי הדברה הפכו בשנים האחרונות להיות שירות נרכש ביותר, אפשר אף לומר שזהו שירות חובה, כמעט אין בית בישראל כיום המסוגל לוותר על סוג כזה של שירות, ויכול להרשות לעצמו לחיות צד לצד עם עולמות שלמים של חרקים ומזיקים המעיקים על הבית הן מבחינה אסתטית, והן מבחינת זיהום וכדומה.

חברות הדברה מספקות מספר רב של שירותי הדברה התלויים בדרך כלל בסוג הלקוח וסיבת הבקשה.

חברות הדברה מקצועיות מספקות שירותים לא רק לבתים פרטיים ודירות פרטיות אלא גם ללקוחות עסקיים, כמו למשל מסעדות, מוסדות ציבוריים ארגונים ועסקים למטרות שונות.

הדברה למסעדות ומפעלי מזון

הדבר החשוב ביותר במפעל מזון או במסעדה הוא הניקיון, אנשים רבים יכולים לסבול אוכל שהוא קצת פחות טעים ממה שהם חלמו, כל עוד המקום נראה כמו שהם אוהבים, לעומת זאת, נסו לראות מישהו נכנס למסעדה ולפתע הוא רואה מחזה מזעזע של ג'וק מהלך באזור המטבח, נסו לראות את מבטו של מפקח הניקיון מטעם משרד הבריאות הרואה במקרה שלא כבדרך כלל ג'וק מטייל באמצע המפעל או חולדה. אין ספק כי שני האורחים יראו בזה סימן (שהוא לא מוצדק מצדכם) להזנחה מוחלטת של המקום מה שיגרום למפקח הניקיון לרשום לכם דוח ובנוסף לעמוד במצב מביך במיוחד של התראה וסגירת המקום על מחדלי ניקיון, והלקוח הפרטי במסעדה כנראה שלא רק שלא יחזור אלא גם ידאג להיות פרסומת שלילית מהלכת למחזה המזעזע שראה.

הדברה עבור תחום זה חייבת להיעשות בצורה מקצועית, לא מספיק להזמין מדביר חד פעמי, אחת לשנה, שירות הדברה מקצועיים יבוצעו באמצעות עבודה שוטפת אחת לשבוע של התקנת מכשירים מיוחדים ללכידה בלילות של ג'וקים עכברים וחיות מזיקות אחרות, בד בבד עם פעילות שוטפת של הדברת תעלות הניקוז, הדברת הביוב, התקנה של מכשירי מניעה לאטימה מוחלטת ותקינה של מעברי דלתות וכדומה.

כמובן, בנוסף לשירות הדברה מקצועיים אלו, על הלקוח לדאוג לניקיון שוטף של המקום, לשמור על רמת היגיינה גבוה, אוורור המקום בצורה נכונה, והכנסה של סחורה חדשה בצורה מבוקרת וקפדנית, למניעת חדירה של אורחים לא רצויים.

השקט המיוחל. לקבלת פרטים נוספים התקשרו עכשיו לאגרוטל הדברות:

1800-666-600 או במייל: info@agrotal.co.il