הדברה לפסח

הדברה ידידותית לסביבה

מהי הדברה ידידותית לסביבה?

הדברה ידידותית לסביבה עושה שימוש בחומרים שמקורם בטבע, חומרים שהשימוש בהם אינו טומן בחובו סכנה לאקולוגית או בריאותית. הדברה ידידותית, או במילים אחרות: הדברה ירוקה, צוברת פופולאריות בשנים האחרונות בשל המודעות לשמירה על איכות הסביבה והסכנות הכרוכות בשימוש ברעלנים כימיים לצורך הדברת מזיקים.

ניסיון העבר בשימוש בחומרי הדברה כימיים, בעיקר שימוש לא מקצועי בהם, מוכיח כי אכן יכולה להיגרם פגיעה חמורה לסביבה בגין שימוש לא חכם בחומרי הדברה: פגיעה בבעלי חיים וחרקים שאינם מזיקים המושמדים כחלק מהדברה שנועדה להשפיע על המזיק הספציפי בלבד, הפרת האיזון האקולוגי בטבע, ואפילו פגיעות בריאותיות ומוות של בני אדם כתוצאה מחשיפה לרעלנים שמכילים החומרים הכימיים.

הדברה ידידותית לסביבה
הדברה ידידותית לסביבה

יתרונות של הדברה ידידותית לסביבה

נוסף לבטיחות שמבטיחה הדברה ידידותית לסביבה לאדם והטבע, הדברה ידידותית לסביבה עדיפה על הדברה כימית בשל יתרונותיה הרבים. למשל, לרוב חומרי הדברה טבעיים אינם מדיפים ריחות לא נעימים ומאפשרים לחזור לתפקוד הרגיל בסביבת ההדברה מיד בסיום הביצוע. כמו כן, האפקטיביות של הדברה ידידותית לסביבה הולכת וגוברת – אם בעבר הייתה פחות יעילה ועמידה לעומת הדברה כימית, היום פותחו שיטות מגוונות וחומרים רבים שעושים את העבודה היטב. אמנם הדברה ידידותית לסביבה המבוצעת על ידי מדביר מקצועי יקרה יותר לעומת הכימית, אך היא בהחלט שווה לאור יתרונותיה.

סוגי הדברה ידידותית לסביבה

קיימים סוגים ושיטות הדברה רבות שאינם מזיקים לסביבה ומכוונים לפגיעה פרטנית במזיק המסוים שטרד את מנוחתנו. ביניהן: הדברה ארוגנית, הדברה ביולוגית, הדברה אלקטרונית. מדבירים מקצועיים של אגרוטל הדברות מיישמים בהצלחה רבה את כלל השיטות העדכניות והחדישות ביותר להדברת מזיקים על ידי הדברה ידידותית לסביבה. לכולנו חשוב לשמור על בטיחות ולדאוג לסביבה אקולוגית נוחה וטבעית כדי שגם ילדינו יוכלו ליהנות ממנה!

פנו לאגרוטל הדברות לקבלת שירותי הדברה ידידותית לסביבה – 1-800-666-600