אגרוטל הדברות

הדברה בבית

הדברה בבית עם אגורטל הדברות

בחברת אגרוטל הדברות תמצאו את המענה לרצון שלכם לחיות בבית מבלי לראות מזיקים כמו נמלים, ג'וקים, יתושים, פרעושים וחרקים אחרים שבדרך כלל מלווים אתכם קבוע בבית בכול שעות היממה. אגרוטל הדברות שולחת אליכם הביתה את מיטב המדבירים המקצועיים ובעלי הרישיונות מטעם המשרד להגנת הסביבה, ואלו מבצעים במקצועיות ואחריות רבה הדברה בבית לכל סוגי המזיקים.

איך עובדים באגורטל הדברות?

מדביר מקצועי של החברה שמגיע עליכם הביתה בוחן את השטח. מזהה את סוגי המזיקים שנמצאים באזור ומגדיר את היקף וגודל המפגע ומקבל החלטה מקצועית לגבי סוג חומרי הדברה שיש להדביר את המזיקים באמצעותם, לגבי השיטה המתאימה להדברת מזיקים ולגבי ההתנהגות הנדרשת מבני הבית במהלך ההדברה ואחריה.

חשוב לזהות במדויק את הזן של החרק שנמצא בבית, אחרת לא ניתן יהיה להתאים באופן מושלם את חומר ההדברה לסוג המזיק. מדבירי אגרוטל הדברות בעלי ניסיון של 30 שנה בתחום ובעלי ידע מעמיק והיכרות עם עולם החרקים, כך שיוכלו לזהות בלי בעיה את האורח הלא רצוי בביתכם.

הדברה בבית

לאחר זיהוי המזיק מחליט המדביר על שיטת הדברה המיטבית. זו יכולה להיות הדברה בבית על ידי ריסוס של חומרי הדברה כימיים, הדברה בבית על ידי יישום של שיטות ירוקות ולא מזיקות לאדם ולסביבה, או שגם יכול המדביר להחליט על שילוב בין השתיים במטרה להגביר את יעילותה של הדברת מזיקים.

שילוב בין שיטות הדברה שונות להבטחת ההצלחה של ההדברה היא מומחיותנו באגרוטל הדברות. למשל, בעת הדברת נמלים יבצע המדביר של אגרוטל ריסוס עם חומר הדברה רעיל ולצד זאת יפזר פיתיונות ג'ל שיביאו הנמלים לתוך הקן שלהם וכך יובילו לחיסולו ולסופה שלה תופעת הנמלים בבית.

הדברה מונעת

חשוב לבצע הדברה בבית גם כאשר אין מזיקים – כדאי לבצעה באופן תקופתי במטרה לשלול את הופעתם. הרבה יותר קל למנוע את הבעיה מראש מאשר להתמודד עם בעיה קיימת, במיוחד עם המזיקים כבר התרבו והבעיה החמירה. הדברת מונעת מומלץ לבצע לפני בוא הקיץ מאחר וזו תקופה קשה שבה כמות המזיקים עולה באופן משמועתי.

לביצוע הדברה בבית פנו אלינו בהקדם והמדבירים שלנו כבר בדרך אליכם – 1-800-666-600