הדברה אורגנית

המגמה האקולוגית הטבעית הכללית שהעולם צועד בכיוונה הגיעה גם לתחום ההדברה. אם בעבר הדברה הייתה כוללת שימוש בחומרים כימיים עתירי רעלים, הרי שכיום ניתן למצוא שיטות אחרות להדברה שכוללות שימוש בחומרים טבעיים הרבה יותר ומזיקים הרבה פחות. חברת אגרוטל שירותי הדברה מתמחה בסוגי הדברה רבים ומגוונים בניהם גם הדברה אורגנית.

מהי הדברה אורגנית?

הדברה אורגנית , הדברה ירוקה או הדברה טבעית אלו הן למעשה סוגי הדברה שכוללים שימוש בחומרים שאינם מזיקים. הדברות אלו מתאימות לשימוש במסעדות, בגני ילדים, בבתים פרטיים או בכל מקום אחר שיש בו רגישות גבוהה במיוחד. על אף שמדובר בהדברה שהיא לכאורה טבעית, חשוב לתת למומחים בהדברה לבצע אותה כיוון שיש סטנדרטים ונהלים שיש לעמוד בהם. המומחים של חברת אגרוטל שירותי הדברה בקיאים בכל הנהלים והתקנות הנוגעות גם לתחום של הדברה אורגנית.

הדברה לגני ילדים

כשנדרשת פעולת הדברה בגני ילדים יש לבחור בחכמה את סוג ההדברה שנבצע. גני ילדים הם חלק מאותם מקומות "רגישים" יותר שצריך להדביר בצורה אחראית, שקולה ומבוקרת. הדברה אורגנית היא אפשרות ראויה ונכונה להדברה בגני ילדים. בהדברה זו נעשה שימוש בחומרים אורגניים שאינם מהווים סכנה וברוב המקרים אפילו ניתן לשהות במקום מיד לאחר ההדברה. בגני ילדים יש החמרה והקפדה רבות אפילו יותר ולכן כל פעולת הדברה יש לבצע רק על-ידי מדביר מוסמך, אפילו אם מדובר בפעולת הדברה פשוטה יחסית כמו הדברת יתושים.

הדברה אורגנית

חומרי הדברה אורגניים

חומרי הדברה אורגניים אלו חומרים טבעיים שבנוסף לכך שאינם מכילים רעלנים, הם גם תורמים לשמירה על הסביבה. למרות האמונה הרווחת לפיה הדברה אורגנית אינה יעילה, מדובר בטעות מהותית. ההתקדמות העצומה שמתרחשת בתחום ההדברה הביאה לכך שגם ההדברה מהסוג האורגני היא יעילה ואפקטיבית במיוחד. המומחים של אגרוטל מחכים לכם לביצוע כל סוגי ההדברה בצורה אחראית, מבוקרת ויעילה.