איך בוחרים מדביר

בחירת מדביר מוסמך בלבד

בחירת מדביר לביצוע הדברה מקצועית בביתנו איננה עניין של מה בכך. הדברה הנעשית על ידי גורם בלתי מוסמך מסוכנת! מדביר לא מקצועי, שאיננו עושה שימוש בחומרים מתאימים, לא יודע להתאים את המינון הנכון של החומר הפעיל למהות בעיית המזיקים והיקפה, ואשר עושה שימוש בחומרים ובשיטות הדברה שאיננו מוסמך לבצע אותם, עשוי לגרום לפגיעה סביבתית ואף גרוע מזה – לגרום לנזק בריאותי חמור לכם ולבני משפחתכם!

איך בוחרים מדביר
איך בוחרים מדביר

טיפים לבחירת מדביר

איך תדעו שמי שעומד מולכם הוא מדביר מוסמך מטעם חברה אמינה ומקצועית? אגרוטל הדברות מספק מספר טיפים לבחירת מדביר:

  • וודאו שברשותו של המדביר רישיון בתוקף המסמיך אותו לבצע הדברה מקצועית. תעודת הסמכה מטעם המשרד להגנת הסביבה כוללת פירוט של שיטות וסוגי ההדברה שהמדביר מוסמך לבצע וכן, את סוגי המזיקים אותם הוא רשאי להדביר.
  • היכרות מעמיקה עם עולם החרקים ויכולת זיהוי ואפיון של סוגי המזיקים השונים. ידע זה הכרחי לאפקטיביות ומקצועיות של המדביר. היעדרה של יכולת זו אצל המדביר עשויה לגרום לו לטעות בזיהוי זן המזיק שפקד את ביתכם, ועקב כך להשתמש בחומרי הדברה שאינם מתאימים להדברת מזיקים אלו. ניסיון וותק בתחום ההדברה מבטיחים לרוב כי עומד בפניכם מדביר מקצועי ובעל ידע.
  • וודאו כי בסיום ההדברה יעניק לכם המדביר תעודת אחריות שתשמש כערובה להצלחתה של ההדברה שבוצעה. משך תוקפה של תעודת האחריות משתנה בהתאם לסוג המזיק ופרמטרים נוספים שיש לקחת בחשבון. לעולם אל תעסיקו מדביר שאין בכוונתו לתת לכם תעודת אחריות בסיום התהליך.
  • הקפדה על כללי הבטיחות של מדביר מקצועי הינה דבר בסיסי בעבודתו. מדביר מקצועי יגדיר עבורכם מהם ההכנות שיש לבצע לפני ההדברה בכדי להבטיח את רמת הבטיחות הנדרשת, יציין האם סוג החומר שבו הוא משתמש מחייב את הפינוי שלכם ושל בני משפחתכם מהבית. מדביר מקצועי ייקח בחשבון את נוכחותם באזור של תינוקות, ילדים, נשים בהריון וחיות מחמד ויתאים את סוג ההדברה בקפידה כך שלא יגרם כל נזק לאיש. בסיום, יתדרך אתכם המדביר ויעמוד על ההתנהלות הנכונה והבטוחה אחרי ההדברה: מתי אפשר לחזור לבית? האם יש לשטוף רצפה ולבצע ניקיון? האם יש צורך באוורור החדרים? וכו'. מדביר מוסמך ימליץ על הדרכים המומלצות למנוע את הופעתם החוזרת של המזיקים בסביבתכם.

אל תזלזלו בתהליך בחירת המדביר להדברת מזיקים בביתכם! אספו המלצות, תעשו בדיקות באינטרנט – כך תבטיחו הדברה יעילה ובטוחה!

מדבירים מקצועיים באגרוטל הדברות

אגרוטל חברת הדברה מעמידה לרשותכם צוות מדבירים מקצועיים, בעלי ידע וניסיון רב בתחום ההדברות. היכרות מעמיקה מאפשרת זיהוי מהיר של סוג המזיקים והיקף הבעיה, התאמה מוצלחת של סוג חומר ההדברה, והיערכות בטיחותית והכנה של בני הבית לקראת ההדברה ולאחריה.